Domácí

Tragická nehoda na Trutnovsku. Při srážce s traktorem zemřel řidič auta

Tragická nehoda zaměstnala v sobotu odpoledne všechny záchranářské složky. U Bílé Třemešné na Trutnovsku se srazilo auto s traktorem. Řidič osobáku na místě zemřel.

Policisté přijali oznámení o nehodě u Bílé Třemešné 10 minut po půl druhé odpoledne. "Řidič vozu značky Škoda vjel do protisměru, kde se srazil s traktorem, který měl přívěs plný obilí,“ řekla TN.cz policejní mluvčí Šárka Pižlová.


Traktor se následně převrátil i s nákladem do příkopu. Při nehodě zemřel řidič osobáku. "Šofér utrpěl vážná zranění a zemřel. Nepomohla ani naše rychlá a intenzivní pomoc,“ doplnil mluvčí záchranářů Ivo Novák.

Související obsah


Podle mluvčího záchranářů řidič osobního auta cestoval sám. Nikdo jiný se dle prvotních informací při srážce nezranil.


Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému (IZS). Co se přesně stalo a proč vůz přejel do protisměru, zatím není jasné. "Příčiny a okolnosti nehody nyní vyšetřujeme,“ uzavřela Pižlová.

Při střetu motorky s traktorem zemřeli dva lidé. Podívejte se na záběry z místa:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Diplomatický bojkot zimní olympiády v Pekingu podpoří i Kanada

Kanada se připojí ke Spojeným státům, Velké Británii a Austrálii v diplomatickém bojkotu zimních olympijských her v Pekingu, řekl ve středu kanadský premiér Justin Trudeau. Oznámení přišlo poté, co Bílý dům spolu s australskou a britskou vládou potvrdily diplomatický bojkot zimních her v únoru na protest proti porušování lidských práv v Číně. Čína slíbila, že bude reagovat "pevnými protiopatření".

Krátká zpráva

Piráti a STAN podali ústavní stížnost kvůli přepočtu hlasů z voleb

Koalice Pirátů a Starostů podala stížnost k Ústavnímu soudu kvůli přepočtu hlasů v říjnových sněmovních volbách. Nejvyšší správní soud jejich stížnost zamítl. Pokud by uspěli, mohli by mít o jednoho poslance víc. Státní volební komise podle koalice špatně přepočítala hlasy v takzvaném druhém skrutiniu. Podle šéfa STAN Víta Rakušana je nepochopitelné, že druhé ANO, které ztratilo na vítěze voleb 40.000 hlasů, získalo o jeden mandát víc než vítěz voleb.

Píše se na Deník.cz