Domácí

Politici zaplavili sociální sítě fotkami od vody, někteří hodně překvapili

Sociální sítě se během prázdnin plní fotografiemi politiků jak od moře, tak od českých přehrad a jezer. A dlužno dodat, že někteří politici ukázali tvář, na jakou u nich nejsme vůbec zvyklí.

Pokud jste si mysleli, že nic pikantnějšího na téma politici a prázdniny už neuvidíte, tak komunista Jiří Dolejš vás vyvede z omylu. Na sociálních sítích se pochlubil fotkou v kánoi. "Kolem osmého roku mi dali do ruky pádlo a od té doby se ho držím," svěřil se Dolejš.

Svým fanouškům ale ukázal mnohem víc. Třeba hru na indiány, a to přesněji komanče, nebo grilování.

Související obsah

Za své vnady se zřejmě nestydí ani ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD). Kabáty a saka, v jakých ji vídáme během roku, nechala doma, a z Portugalské pláže poslala hned několik na političku odvážných pozdravů. "Člověk má být přirozený a když jsme byli na dovolené s rodinou tak jsem mohla vyfotit jen sama sebe nebo selfičko nás tří," vysvětlila Maláčová.

Předseda Starostů a nezávislých Vít Rakušan se zase slunil na řeckém Kosu, ministryně Alena Schillerová (Za ANO) a Klára Dostálová (za ANO) zase ukázaly, že za vládními zdmi bují přátelství a vyrazily se společně podívat na módní přehlídku. Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová zase s manželem zdolávala italské Alpy na kole.

Související obsah

Sportováním tráví prázdniny i předseda SPD Tomio Okamura, který vsadil ale na posilovnu a nikam se nechystá. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) regeneroval tělo v Luhačovicích. Tam prý s manželkou Olgou popíjeli Vincentku a chodili na procházky. To kandidát na premiéra, předseda Pirátů Ivan Bartoš, si na klídek zřejmě nepotrpí a rozjížděl to na letních párty.

Sám premiér Andrej Babiš (ANO) zůstal letos doma. Manželka Monika se synem Frederikem se ale neomezovali a k moři, jak napovídají příspěvky na sociálních sítích, vyrazili podle všeho na vlastní pěst.

jh, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden je nucen obnovit Trumpovu migrační politiku s Mexikem

Vláda amerického prezidenta Joe Bidena se na hranicích s Mexikem vrátila ke kritizované kontroverzní migrační politice předchůdce Donalda Trumpa. Donutilo ji k tomu rozhodnutí federálního soudu, na který se obrátily příhraniční státy Texas a Missouri. Žadatelé o azyl budou muset na vyřízení znovu čekat na území Mexika, kde jsou terčem násilí a bez právní pomoci. Desítky tisíc migrantů, které už se dostaly do USA, začnou být deportovány na mexickou stranu hranice v pondělí.

Píše se na Deník.cz