Domácí

Střelba v Praze! Policie hledá ženu, která chtěla zraněnému muži pomoci

Na začátku srpna se za bílého dne v jedné z pražských ulic odehrálo drama. Při hádce vystřelil jeden muž na druhého a zranil ho. Policie teď hledá svědkyni, která chtěla zraněnému pomoci. Třiatřicetiletý muž, kterého policie ze střelby podezírá, je obviněný z trestného činu ublížení na zdraví.

Případ se stal v pátek 6. srpna v ulici na Stírce v Praze 8. Konflikt dvou mužů skončil střelným poraněním jednoho z nich. Podezřelého kriminalisté zadrželi. Při prohlídce u něj našli čtyři střelné zbraně, které poslali na znaleckou expertízu. Nyní hledají svědkyni události.


Jde o řidičku, která v té době ulicí projížděla a zraněnému muži nabídla pomoc. Ten ji ale odmítl, žena proto z místa odjela. "Pro vyřešení tohoto případu je právě ona pro kriminalisty klíčovou svědkyní, a proto ji prosíme, aby se neprodleně ozvala na linku 158, nebo navštívila nejbližší policejní služebnu,“ uvedla mluvčí pražské policie Violeta Sirišťová. Zároveň vyzvala i ostatní svědky události, aby se ozvali.

Související obsah


Třiatřicetiletý podezřelý muž je obviněný ze spáchání trestného činu těžkého ublížení na zdraví a v případě prokázání viny mu hrozí až deset let ve vězení. Kriminalisté už podali návrh na vzetí údajného střelce do vazby.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz