Domácí

Brutální napadení v Jihlavě! Útočníci mladíky surově mlátili a kopali

Brutální napadení, které skončilo vážnými zraněními, se odehrálo v Jihlavě. Podle policie skupina útočníků zbila a okradla trojici mladíků. Ti po napadení skončili v nemocnici. Násilníky už dopadli policisté. Jednoho z nich soudce poslal do vazby.

Trojice mladíků se v noci na středu vracela domů. Jenže nedaleko centra Jihlavy je zastavila skupina útočníků, kteří po chvíli na Romana a jeho dva kamarády bezdůvodně zaútočili.

"Byli jsme přepadeni, byly nám odcizeny nějaké věci. Mlátili nás pěstmi a do jednoho kamaráda na zemi ještě kopali. Měl z toho otřes mozku," vypověděl Roman, jeden z napadených mladíků.

"Spím a při otevřeném okně jsem slyšel řev a takový hluk, tak se dívám z okna a vidím sanitky," popsal očitý svědek Lukáš Berka.

Související obsah

Incident se odehrál v  podchodu u jihlavského autobusového nádraží. Byly dvě hodiny v noci.

Napadení mladíci skončili se zraněními v oblasti hlavy a hrudníku v nemocnici. Po útočnících začali okamžitě pátrat přivolaní policisté a ještě během noci slavili úspěch.

"Podezřelé muže jsme po krátce po činu vypátrali a zadrželi. Jednalo se o dva muže ve věku 18 a 19 let a jednoho mladistvého," uvedla mluvčí jihlavských policistů Jana Kroutilová . U mladíků policisté dokonce našli i část ukradených věcí.

Související obsah

"Zahájili jsme trestní stíhání všech tří zadržených. Obviněni byli z trestných činů loupeže a výtržnictví spáchaných ve spolupachatelství, jeden z obviněných mužů byl vzat do vazby," doplnila Kroutilová.

To proto, že už má za sebou podobné násilné činy. Za napadení dvěma starším útočníkům hrozí až desetiletý trest, mladistvému poloviční.

mobi, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz