Krimi

Muž v Brně upozornil ženu na zloděje, pak jí sám ukradl peněženku

Muž v Brně upozornil ženu na zloděje, pak jí sám ukradl peněženku
Zdroj: Getty Images

Brněnští policisté se zabývají nevšedním případem krádeže. Lstivý zloděj upozornil cizinku v centru města na možné krádeže, přitom jí sám sebral peněženku.

S dokonalým trikem a ještě dokonalejší přetvářkou se ukázal na restaurační zahrádce v centru Brna zatím neznámý zloděj. Za svou oběť si vybral ženu.

"36letou cizinku hodinu po půlnoci upozornil, že její batoh odložený za zády na lavičce rozhodně není v bezpečí. Zvlášť, když na daném místě obvykle řádí zloději. Batoh jí tedy ochotně předal. Přitom ale byl velmi šikovný," řekl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Související obsah

Z batohu totiž stačil ukrást peněženku s doklady, platební kartou a dalšími dokumenty. Platební kartu pak obratem použil k několika nákupům v nedaleko nonstop otevřeném obchodě.

Žena tak přišla o téměř pět tisíc korun. Policisté po neznámém zloději, který měl podle jejich slov velmi šikovné ruce, v současné době pátrají.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Královna Alžběta už zase pracuje

Britská královna Alžběta II. se vrátila ke svým povinnostem. Virtuálně přijala na audienci dva velvyslance. Přes internet hovořila s Gunnem Kimem z Koreje a Markusem Leitnerem ze Švýcarska. Královna by se měla 1. listopadu zúčastnit recepce o změně klimatu. Závěrečné rozhodnutí k její účasti by mělo přijít do víkendu, napsal deník Daily Mirror.

Píše se na Deník.cz