Domácí

Noční drama! Muž se vloupal do domu, několik lidí ohrožoval nožem

Velké drama zažili majitelé rodinného domu na Jičínsku. O víkendu se tam vloupal čtyřiadvacetiletý recidivista, podle policie všechny ohrožoval několik desítek minut nožem. Nakonec ale skončil s pouty na rukou a ve vazební věznici.

Byly dvě hodiny v noci, když se do rodinného domu v jedné obci na Jičínsku vloupal 24letý recidivista. Majitele domu vzbudil a se dvěma noži v rukách podle policie po něm požadoval peníze a zlato.

Hluk v domě nakonec vzbudil další dvě ženy, které tam bydlí. Muž všem vyhrožoval, že pokud cennosti nedostane, nože bez váhání použije.

Mezi majitelem domu a lupičem vznikla potyčka, při které majitel domu spadl ze schodů, naštěstí se zranil jen lehce. Jenže právě v ten okamžik sestra napadeného využila příležitosti a utekla do vedlejší místnosti.

Související obsah

"Ženě se podařilo mobilním telefonem zavolat policii. V okamžiku, kdy policisté na místo přijeli, se dal muž na útěk. Zadržen byl ale už na zahradě domu," uvedla mluvčí královéhradeckých policistů Eliška Majerová.

Zahozené nože pak vypátral policejní pes. Soudce poslal obviněného muže do vazby. Za loupež mu hrozí až desetiletý trest a nezbývá než doufat, že tentokrát recidivista skutečně za mřížemi skončí.

Související obsah

Přestože je muži jen 24 let, byl už letos za stejný čin loupeže jednou odsouzený. I když mu ale i v tomto případě hrozilo až deset let za mřížemi, nakonec od soudu odešel s podmínkou.

mobi, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz