Krimi

Mrtvou ženu našli v zámeckém parku, policie žádá o pomoc svědky

Jihočeští kriminalisté prosí o pomoc s objasněním pravděpodobně násilné smrti šestačtyřicetileté ženy, jejíž tělo leželo v areálu zámeckého parku ve Strkovské ulici v Plané nad Lužnicí na Táborsku. Hledají svědky, kteří by jim pomohli zmapovat, kde a s kým se žena před svou smrtí pohybovala.

"Kriminalisté žádají širokou veřejnost o pomoc. Důležité je zmapovat pohyb ženy od nedělního rána (15. srpna) do pondělí (16. srpna) sedmé ráno. V době, kdy byla žena mrtvá nalezena v zámeckém parku, byla oblečena do tmavě růžového trička s krátkým rukávem a černých kraťasů. Na nohou měla černé plastové crocsy," přiblížil policejní mluvčí Jiří Matzner.

Vyšetřovatelé prosí všechny, kdo ženu v uvedené době viděli nebo potkali, aby se policistům přihlásili. "Důležité jsou také informace, zda žena s někým šla. Také mohla mít s někým konflikt po cestě nebo poblíž domu na adrese Strkovská 28, často se také pohybovala pod vlivem alkoholu," vyjmenoval Matzner.

Související obsah

Důležitá je podle něj také pomoc řidičů, kteří v inkriminované době projížděli kolem zámeckého parku a mají namontovanou palubní kameru. I tito šoféři se mají přihlásit na lince 158.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz