Krimi

Senior se vážně zranil při práci s pilou, pořezal si obličej i hrudník!

Senior se vážně zranil při práci s pilou, pořezal si obličej i hrudník!
Zdroj: Profimedia

Moravskoslezští záchranáři museli ve čtvrtek pomáhat seniorovi, který se na Frýdecko-Místecku velmi vážně zranil při práci s kotoučovou pilou. Kromě toho, že se pořezal, ztratil také velké množství krve.

"Informaci o úrazu v obci Morávka obdrželi operátoři tísňové linky 155 před třináctou hodinou. Na místo vyjely pozemní posádky z Frýdku-Místku a Nošovic, odstartovali i ostravští letečtí záchranáři," informoval mluvčí záchranky Lukáš Humpl.

Při práci s kotoučovou pilou se zranil osmasedmdesátiletý muž. "Zasahující lékaři zjistili vážná poranění v oblasti obličeje a hrudníku. Pacient utrpěl značnou krevní ztrátu, byl však při vědomí a se zdravotníky komunikoval. V rámci přednemocniční neodkladné péče záchranáři zajistili žilní vstup a zahájili podávání léků tlumících bolest, infuzních roztoků a dalších farmak," vyjmenoval mluvčí záchranky.

Související obsah

Následně zdravotníci vážně zraněného muže uložili do vakuové matrace a vrtulník ho přepravil na urgentní příjem ostravské fakultní nemocnice.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Škoda odstavuje na dva týdny výrobu

Automobilka Škoda Auto od pondělí zastavila výrobu ve všech třech svých českých závodech. Odstavení výroby bude trvat následující dva týdny. Výjimkou bude jedna linka v závodech v Kvasinách na Rychnovsku. Při odstávce tam chce firma dokončit 10 tisíc rozdělaných aut. Důvodem utlumení výroby je nedostatek čipů.

Píše se na Deník.cz