Domácí

Na Litoměřicku se srazil motorový vlak s autem. Jeden člověk je zraněný

Na Litoměřicku se srazil motorový vlak s autem. Jeden člověk je zraněný
Zdroj: HZS Ústecký kraj

Motorový vlak se v pátek ráno srazil s autem ve Vražkově na Litoměřicku. Jednoho zraněného odvezli záchranáři do nemocnice v Roudnici nad Labem se středně vážným poraněním. Nehoda se stala v kolejišti, komunikace je průjezdná.

Nehoda se stala v pátek okolo půl deváté ráno na nezabezpečeném železničním přejezdu. "V autě cestovali čtyři lidé, z nich jeden utrpěl zranění. Osmi pasažérům z motorového vlaku se nic nestalo,“ řekl TN.cz za policii Daniel Vítek.

  

Na místo byl povolán i vrtulník, nakonec ale nebyl potřeba a vrátil se na základnu. "Jednu osobu se středně vážným poraněním jsme odvezli do roudnické nemocnice," uvedl mluvčí záchranářů Prokop Voleník.

Související obsah

Nehoda se stala v kolejišti, komunikace byla proto jen dočasně zablokována hasičskou technikou. "Po našem odjezdu zůstala na místě už jen drážní jednotka, která bude odklízet vrak z kolejí," sdělil TN.cz mluvčí ústeckých hasičů Jan Rudolf.

Pro cestující z vlaku byla zavedena náhradní autobusová doprava. Podle Českých drah bude vlaková doprava obnovena okolo 11:30.

Jak ke střetu motorového vlaku s autem došlo není jasné, příčinu budou policisté vyšetřovat.

  

ada, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz