Domácí

Muž v Praze zranil šestileté dítě a projel skleněnou výlohou

Muž v Praze zranil šestileté dítě a projel skleněnou výlohou
Zdroj: HZS Praha

V pražské ulici Staroújezdská srazilo auto šestileté dítě a následně vjelo do skleněné výlohy. Dítě má pohmožděné břicho a je při vědomí. Lehce zraněný je i řidič. Policie žádá svědky události o informace.

Při nehodě v Praze zranil řidič dítě. V ulici Staroújezdská havaroval řidič, který projel skleněnou výlohou a před tím srazil šestiletého cyklistu. "Pečovali jsme o šestiletého chlapce, kterého srazilo auto, převáželi jsme ho při vědomí, má pohmožděné břicho,“ řekla mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová. Záchranáři ošetřovali s lehkým zraněním i řidiče, který byl také plně při vědomí.

Nehodou se v současné době zabývá dopravní policie. Ostatní okolnosti srážky zatím nejsou známé. "Žádáme svědky, kteří mají nějaké informace, aby se ozvali na linku 158,“ uvedla mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

Související obsah

Na místě zasahovali i hasiči, kteří auto vyprošťovali z proskleného vchodu tamní budovy. Kvůli zásahu hasičů a záchranářů byla doprava na místě krátce zastavena. "V současné době není provoz v ulici vůbec omezen,“ doplnila Siřišťová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz