Domácí

Zazářila a pak zmizela z Česka. Čím se dnes živí Šárka Vaňková?

Zazářila a pak zmizela z Česka. Čím se dnes živí Šárka Vaňková?
Zdroj: TN.cz

Už příští týden startuje další řada úspěšné reality show Superstar. Od úspěchu historicky první vítězky Anety Langerové letos uplynulo neuvěřitelných 17 let. Soutěž odstartovala hvězdnou kariéru i dalším zpěvákům a zpěvačkám, například Šárce Vaňkové.

Od soboty 4. září se mohou diváci těšit na už sedmou řadu společné Česko Slovenské Superstar. Ještě před ní ale na obrazovkách televize Nova běžela česká verze s názvem Česko hledá Superstar.

Hned v první řadě zazářilo několik hvězd, kterým pořad odstartoval kariéru. Rozhodně nejvíce se daří vítězce Anetě Langerové. Zahanbit se ale nenechala ani Šárka Vaňková, která skončila na druhém místě. 

Mladé dívce bylo pouhých 16 let, když se téměř ze dne na den stala slavnou. A účast v pěvecké show uměla využít. Šárka se stala hvězdou hned několika úspěšných muzikálů. Objevila se například v muzikálu Kleopatra, Angelika, Tři mušketýři, Dracula nebo Baron Prášil. 

Proměna Šárky Vaňkové

Zdroj: Profimedia

V letech 2009 a 2010 plnila stránky bulvárních médií hlavně kvůli vztahu se zpěvákem Danielem Hůlkou. Chodila také s režisérem Filipem Renčem. 

Velkou lásku ale pak našla na Slovensku, kam se dokonce na několik let odstěhovala a kompletně zmizela i z pódií. "Říkala jsem si, že jsem zažila téměř všechno, nějaké splněné sny, vydala jsem CD, zpívala v O2 aréně, hostovala jsem Helence Vondráčkové na koncertech, stála jsem vedle Karla Gotta, natočila jsem film, hrála v muzikálech, takže v podstatě už jsem neměla ani nějaké ambice a mojí největší ambicí bylo žít normální klidný život. Nevracet se domů ve dvě hodiny ráno, vracet se odpoledne, vařit, prát, uklízet a hlavně, ať se o mě nic nepíše. Takže jsem se těšila, až to nastane a dala jsem si od zpívání vlastně takovou pětiletou pauzu," řekla Šárka loni webu lifee.cz.

Související obsah

 

Nyní je ale zpátky v Česku a vrátila se i do muzikálu. V Divadle Na Maninách si zahraje v muzikálu Robinson Crusoe, který měl mít premiéru v květnu, ale nyní je odložena na 16. září. Na pódiu se potká se svým bývalým přítelem Danielem Hůlkou. 

Vaňkovou ale momentálně zpěv neživí a dle svých slov ho chce dělat hlavně pro radost. Složenky jí platí práce obchodní zástupkyně firmy prodávající vlasovou kosmetiku. 

Podívejte se na rozhovor s loňskými finalisty Superstar:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz