Zajímavosti

Bývala nejkrásnější dívkou světa. Podívejte se, jak vyrostla! FOTO

Bývala nejkrásnější dívkou světa. Podívejte se, jak vyrostla! FOTO
Zdroj: Profimedia

Před čtrnácti lety se stala tehdy šestiletá Thylane Blondeau v podstatě přes noc celosvětovou senzací, když se objevila na špici žebříčku nejkrásnějších tváří světa. Od té doby "nejkrásnější dívka světa" pořádně vyrostla a je z ní vyhledávaná modelka s hvězdnými přáteli. Podívejte se, jak vypadá dnes.

Thylane a její rodina dokázali mediální titul nejhezčí holčičky na světě pořádně zužitkovat – Francouzka totiž už od útlého věku pracovala jako modelka, například pro značky Dolce & Gabbana nebo L'Oréal.

Nyní dvacetiletá fešanda je také velmi úspěšná na sociálních sítích, třeba na instagramu ji sleduje 4,3 milionu lidí. Tento týden si vyrazila na romantickou dovolenou na francouzskou Riviéru se svým přítelem Benem Attalem, píše britský portál Mirror. Mezi její slavné přátele patří syn fotbalisty Davida Beckhama Brooklyn nebo dcera supermodelky Cindy Crawfordové Kaia Gerberová.

Související obsah

Pro Thylane každopádně život na vysoké noze není nic nového – její otec Patrick byl úspěšným fotbalistou, její matka Veronika Loubry se také živila jako modelka. Dvacetiletá kráska tak čas od času oblažuje svoje fanoušky na sociálních sítích staršími fotkami své mámy, jíž se začíná dost podobat.

Hledač talentů pracující pro návrháře Jean-Paula Gaultiera oslovil Thylane a její matku v Paříži na ulici v době, kdy dívence byly pouhé tři roky. Celosvětový zájem vzbudila v roce 2007, když vyhrála už zmiňovaný žebříček krásy. V tu chvíli její kariéra nabrala rychlý spád.

Takhle Thylane vypadala v devíti letech:

Neobešlo se to ale bez kontroverzí – v roce 2011, když bylo Thylane deset, ji nafotili pro časopis Vogue ve zlatých šatech, vysokých podpatcích a s hromadou make-upu. To vyvolalo vlnu kritiky a objevily se i komentáře o sexualizování dětí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz