Domácí

Mladý řidič na Zlínsku měl v noci naspěch, náraz do stromu nepřežil

Mladý řidič na Zlínsku měl v noci naspěch, náraz do stromu nepřežil
Zdroj: Policie ČR

Smrtí mladého řidiče skončila páteční havárie na Zlínsku. Případem se zabývají kriminalisté spolu s dopravními policisty.

Třicetiletý řidič jel v pátek po jedné v noci se svým volvem od obce Hošťálková směřem na Držkovou. "Zřejmě z důvodu vysoké rychlosti přejel v zatáčce na mokré silnici do protisměru a vlevo mimo komunikaci, kde narazil do stromu. Náraz odhodil vozidlo zpět na komunikaci, kde zůstalo stát," popsala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.


Náraz do stromu byl tak silný, že řidič na místě zemřel. "Škoda na vozidle je předběžně vyčíslena na stotisíc korun. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému," doplnila Kozumplíková.

Související obsah


Přesnými okolnostmi a příčinou tragické nehody se nyní zabývají kriminalisté ze Zlínského kraje spolu se svými kolegy z dopravního oddělení.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea mobilizuje armádu a zintenzivňuje trasování

Severní Korea musela mobilizovat armádu, aby zajistila distribuci léků na covid a nasadila více než 10 000 zdravotnických pracovníků, aby pomohli s trasováním nakažených, informuje Reuters s odkazem na státní média KCNA. V zemi vypukla epidemie covid-19, kterou potvrdila teprve minulý týden, což vyvolává obavy z velké krize kvůli nedostatku vakcín a odpovídající zdravotnické infrastruktury. Ústředí státní nouzové epidemické prevence hlásilo dalších 269 510 lidí s příznaky horečky, čímž se celkový počet zvýšil na 1 483 060, zatímco počet obětí vzrostl od pondělního večera na 56, uvedla KCNA.

Krátká zpráva

USA souhlasí se zmírněním sankcí vůči Kubě z Trumpovy éry

Američtí představitelé oznámili plány na zmírnění tvrdých sankcí uvalených na Kubu bývalým prezidentem Donaldem Trumpem. Nová opatření schválená Bidenovou administrativou budou zahrnovat rozšíření amerických konzulárních služeb na Kubě, zrychlení udělování amerických víz pro Kubánce a zrušení stropu pro posílání finančních prostředků posílaných migranty v USA rodinným příslušníkům na Kubě, který dříve nesměl přesáhnout 1 000 dolarů jednou za tři měsíce.

Píše se na Deník.cz