Zahraničí

Pád malého letadla na Slovensku nepřežili tři lidé, z toho dva Češi!

Pád malého letadla na Slovensku nepřežili tři lidé, z toho dva Češi!
Zdroj: HZS SR

Severně od Bratislavy se v pátek zřítilo malé letadlo se třemi lidmi na palubě. Stroj začal po pádu hořet, tříčlenná posádka zahynula. Podle informací slovenské policie v troskách pravděpodobně zahynuli Češi. Podle tamějších médií pilotoval stroj slovenský občan a pasažéry byli dva Češi.

Malé letadlo spadlo nedaleko okresního města Skalica, severně od Bratislavy. Podle portálu tvnoviny.sk se čtyřmístný stroj zřítil na kopec a začal hořet. Požár byl velmi intenzivní, letoun skoro celý zdevastoval.

Podle mluvčí hasičů Kataríny Križanové byli na palubě tři lidé, všichni v plamenech zahynuli. "Pravděpodobně šlo o posádku z Česka. Všechny okolnosti pádu prověřujeme. Na místo byl přivolán i Letecký úřad," uvedli krátce před pátečním polednem na facebooku slovenští policisté.

Související obsah

Podle tvnovin.sk malý letoun opravdu dopoledne vzlétl z Brna, na jeho palubě byl sedmačtyřicetiletý slovenský pilot žijící v Česku a dva čeští občané ve věku 29 a 52 roků. Dřívejší informace hovořily o manželském páru z obce Bánov u Nových Zámků.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz