Domácí

Tragédie v Mostě. Při pádu malého letadla zemřeli dospělý a dítě

Na letišti v Mostě se v pátek odpoledne stala velká tragédie. Havarovalo zde malé letadlo, na jehož palubě byli dva lidé. Ani jedna osoba nehodu nepřežila. Jedné z nich nebylo ani 18 let.

Vyhlídkové letadlo havarovalo v pátek odpoledne v Mostě. "Krátce před 16. hodinou došlo k vážné nehodě vyhlídkového letounu na letišti v Mostě," uvedl mluvčí záchranné služby Ústeckého kraje Prokop Voleník.

Nehodu nepřežili dva lidé. "Na palubě byla jedna dospělá a jedna nezletilá osoba. Obě osoby utrpěly vážná smrtelná zranění, kterým na místě ihned podlehly," uvedl mluvčí. "Šlo o malý vyhlídkový letoun," doplnil Voleník. Příčiny pádu letadla vyšetřuje policie.

Související obsah

Během jednoho dne jde už o druhý tragický pád letadla, při kterém umírali Češi. Severně od Bratislavy se v pátek dopoledne zřítilo malé letadlo se třemi lidmi na palubě. Stroj začal po pádu hořet, tříčlenná posádka zahynula. Podle informací slovenské policie v troskách pravděpodobně zahynuli Češi. Podle tamějších médií pilotoval stroj slovenský občan a pasažéry byli dva Češi.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz