Krimi

Po srážce obytného a osobního auta u Mikulova je jeden mrtvý a 4 zranění

Po srážce obytného a osobního auta u Mikulova je jeden mrtvý a 4 zranění
Zdroj: Policie ČR

Tragická dopravní nehoda v sobotu brzy ráno zkomplikovala provoz na silnici I/52 u jihomoravského Mikulova. Při srážce obytného vozu a osobáku jeden člověk zahynul a další čtyři se zranili, z toho dva vážně.

"Osmapadesátiletý cizinec přejel se svým osobním vozem značky Hyundai z nezjištěných příčin do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím obytným vozem. Řidič hyundaie na následky zranění zemřel na místě, jeho spolujezdkyně byla s vážnými zraněními převezena do nemocnice. Posádka obytného vozu vyvázla s lehčími zraněními," popsal srážku a její následky policejní mluvčí David Chaloupka s tím, že silnice byla neprůjezdná do osmé hodiny ranní.

Policisté nyní zjišťují, proč k nehodě došlo. Podle Chaloupky je pravděpodobné, že svou roli sehrála únava či mikrospánek způsobený dlouhou cestou. Řidič obytňáku alkohol nenadýchal.

Související obsah

"Jeden z pacientů zemřel ještě před naším příjezdem. Těžce zraněnou ženu převezl přivolaný záchranářský vrtulník na urgentní příjem do Fakultní nemocnice Brno," uvedla na dotaz TN.cz v sobotu ráno mluvčí záchranky Michaela Bothová.

Doplnila, že další z účastníků nehody z karambolu vyvázl se středně těžkým zraněním, zbylá dvě zranění byla lehčí. "Tyto tři pacienty převezly naše pozemní posádky po ošetření na místě do břeclavské nemocnice," dodala Bothová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz