Zahraničí

Někdejší dětská hvězda zmizela z kampusu univerzity. Našli ho mrtvého

Někdejší dětská hvězda zmizela z kampusu univerzity. Našli ho mrtvého
Zdroj: Profimedia

Ve věku pouhých devatenácti let zemřel bývalý dětský herec Matthew Mindler, který před deseti lety zazářil po boku Paula Rudda (Přátelé, Ant-Man) v komedii Beznadějný trouba. Mladík zmizel v úterý z areálu univerzity v Pennsylvánii, v sobotu úřady oznámily nález těla. Příčina smrti zatím odhalena nebyla.

Matthew Mindler, který se kromě zmiňované komedie objevil i v několika kratších snímcích, zmizel z kampusu Millersville University, kde studoval v prvním ročníku, v úterý večer.

O jeho zmizení se úřady dozvěděly o den později poté, co se mladík nevrátil na kolej a propásl všechny přednášky. O tom, že pátrání má tragický konec, informovala v sobotu přímo univerzita.

Související obsah

"S těžkým srdcem oznamujeme smrt devatenáctiletého Matthewa Mindlera z Hellertownu v Pennsylvánii, který na Millersville University studoval prvním rokem," uvedla vysoká škola v krátkém oznámení, z něhož cituje britský Daily Mail.

Příčinu mladíkovy smrti úřady zatím nespecifikovaly. Dosud není jasné ani to, zda na jeho skonu neměl podíl někdo další. Tělo leželo poblíž areálu univerzity.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz