Domácí

Muž v Brně zezadu napadl staršího muže. Policie agresora hledá

V brněnské Vranovské ulici na začátku srpna agresor napadl 63letého muže. Podle policie na něj zaútočil zezadu a následně mu sebral peněženku. Kriminalisté útočníka stále hledají.

Dosud neznámý útočník napadl podle policie na začátku srpna zezadu 63letého muže, ten byl v té chvíli opilý. Snadný cíl si útočník našel v brněnské Vranovské ulici.

Do staršího muže měl agresor kopat a mlátit ho pěstmi, dokud šedesátník nespadl na zem, poté mu sebral peněženku a z místa odešel. "Muž po surovém útoku skončil v nemocnici s polámanými žebry,“ informoval v pondělí mluvčí jihomoravské policie David Chaloupka.

Související obsah

Incident zachytily bezpečnostní kamery. Kriminalisté nyní po útočníkovi pátrají a žádají veřejnost o pomoc při jeho ztotožnění. Pokud muže poznáváte, zavolejte na linku 158.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA prověřuje, jestli je možné použít vakcínu pro děti ve věku od 5 do 11 let

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) začala s hodnocením použití vakcíny Comirnaty proti covidu-19 společností Pfizer/BioNTech pro děti ve věku od 5 do 11 let. V současné době je registrovaná pro použití u lidí ve věku 12 a starších. Pokud nebude potřeba doplnit další informace, očekává se výsledek za několik měsíců, informoval Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). EMA přezkoumá údaje o vakcíně, včetně výsledků probíhajícího klinického hodnocení u dětí od 5 do 11 let. Pokud budou uspokojivé, agentura doporučí vakcinaci i u této věkové kategorie.

Krátká zpráva

Zemřel Collin Powell, první Afroameričan v čele ministerstva zahraničí USA

Ve věku 84 zemřel Collin Powell. Byl americkým vojenským vůdcem, poradcem pro národní bezpečnost a v letech 2001 až 2005 ministrem zahraničí USA. Zároveň byl také prvním Afroameričanem v této pozici. Jeho smrt oznámila rodina na Facebooku, zemřel v důsledku komplikací způsobených covidem-19.

Píše se na Deník.cz