Zahraničí

Harry a William už jsou mimo. Tohle je nejvíc sexy člen královské rodiny!

Harry a William už jsou mimo. Tohle je nejvíc sexy člen královské rodiny!
Zdroj: Profimedia

Princové William a Harry už jsou ženatí a mají děti, ale fanynky britské královské rodiny netruchlí. Svou pozornost zaměřily na 22letého Arthura, který je prasynovcem královny Alžběty II.

Arthur Chatto je mladý, svalnatý, úspěšný a ještě k tomu má modrou krev. Není tak divu, že fanynky královské rodiny právě na něj upnuly svou pozornost.

Arthur je vnukem princezny Margaret, mladší sestry královny Alžběty II. A právě královnu nyní potěšil radostnou zprávou. Mladý muž se totiž stane prvním členem britské královské rodiny, jenž se připojí k námořní pěchotě.

Arthur je fešák:

Zdroj: Profimedia

Podle deníku The Sun byl přijat na výcvik důstojníka a minulý týden to slavnostně oznámil samotné královně. Alžbětu prý zpráva potěšila a na mladíka je hrdá.

Související obsah

Před lety se mariňákem snažil stát i její syn princ Edward (57). V roce 1986 ale po čtyřech měsících z náročného výcviku dobrovolně odešel.

Arthur se dřív chlubil svým tělem na Instagramu. Účet už si ale smazal. Fotografie ale nezmizely:

Zdroj: Profimedia

Arthur bývá označován za nejvíce sexy člena britské královské rodiny. Navíc je to velký sportovec. Byl například součástí nejmladšího veslařského týmu v Británii. Momentálně je 29. v pořadí následnictví na britský trůn. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz