Domácí

Potíže na Karlově mostě v Praze. Musela tam zasahovat záchranka

Na Karlově mostě v Praze zasahovala v pátek v podvečer policie u opilého člověka. 37letý muž ležel na dlažbě, byl při vědomí a bez zjevného zranění. Poté, co záchranáři zkontrolovali jeho stav, odjeli a nechali ho s jeho přáteli.

Na Karlově mostě musela zasahovat záchranka. Na slavném místě museli zdravotníci pomáhat okolo šesté hodiny večerní opilému muži. Ten tam byl se svými přáteli.

"Záchranná služba zasahovala u 37letého muže. Ten nebyl zraněný a byl při vědomí. Zasahující jej ponechali s přáteli a odjeli pryč," uvedla pro TN.cz mluvčí pražské Zdravotnické záchranné služby Jana Poštová.

Související obsah

Podnapilý muž poté, co se záchranáři ujistili o jeho zdravotním stavu, za pomoci přátel z Karlova mostu pomalu odkráčel.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA prověřuje, jestli je možné použít vakcínu pro děti ve věku od 5 do 11 let

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) začala s hodnocením použití vakcíny Comirnaty proti covidu-19 společností Pfizer/BioNTech pro děti ve věku od 5 do 11 let. V současné době je registrovaná pro použití u lidí ve věku 12 a starších. Pokud nebude potřeba doplnit další informace, očekává se výsledek za několik měsíců, informoval Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). EMA přezkoumá údaje o vakcíně, včetně výsledků probíhajícího klinického hodnocení u dětí od 5 do 11 let. Pokud budou uspokojivé, agentura doporučí vakcinaci i u této věkové kategorie.

Krátká zpráva

Zemřel Collin Powell, první Afroameričan v čele ministerstva zahraničí USA

Ve věku 84 zemřel Collin Powell. Byl americkým vojenským vůdcem, poradcem pro národní bezpečnost a v letech 2001 až 2005 ministrem zahraničí USA. Zároveň byl také prvním Afroameričanem v této pozici. Jeho smrt oznámila rodina na Facebooku, zemřel v důsledku komplikací způsobených covidem-19.

Píše se na Deník.cz