Domácí

Hvězda Ulice skončila v nemocnici. Představitele Lumíra vezla z D1 sanitka

Hvězda Ulice skončila v nemocnici. Představitele Lumíra vezla z D1 sanitka
Zdroj: Profimedia

Herec Václav Svoboda v neděli zažil krušné okamžiky na dálnici D1. Cestou do Prahy se představiteli Lumíra Nykla z nekonečného seriálu Ulice udělalo špatně a museli pro něj přispěchat záchranáři. Ti ho odvezli na urgentní příjem v Pelhřimově.

Nepříjemný zážitek má za sebou Václav Svoboda, kterému se v neděli přitížilo cestou z Brna do Prahy na natáčení. Herec, který dlouhých 16 let ztvárňuje Lumíra Nykla v seriálu Ulice, se neobešel bez pomoci lékařů. Z dálnice D1 ho odvezli záchranáři rovnou na urgentní příjem v nedaleké pelhřimovské nemocnici.

"Dnes se mi na dálnici do Prahy udělalo zle, tak mě odvezla rychlá do nemocnice v Pelhřimově," přiznal na facebooku děčínský rodák, jenž roky žije v Brně. Musel podstoupit řadu preventivních vyšetření.

Dnes se mi na dálnici do Prahy udělalo zle, tak mě odvezla rychlá do nemocnice v Pelhřimově. Na urgentu je naprosto skvělý personál, který mě dal dohromady. Děkuju vám moc!!! #uzdoma #natacenizruseno

Posted by Václav Svoboda on Sunday, September 5, 2021

Naštěstí se nejednalo o nic vážného a hvězda legendárního seriálu je už v pořádku doma. "Na urgentu je naprosto skvělý personál, který mě dal dohromady. Děkuju vám moc," doplnil Svoboda s tím, že natáčení bohužel musel zrušit. Na fotce z lůžka zapózoval s úsměvem a v objetí sestřiček.

Související obsah

​Své fanoušky Svoboda snímkem z nemocnice nejprve vyděsil. Když si ale přečetli, že všechno dobře dopadlo, začali vtipkovat. "Při pohledu na tulící se sestřičky mám podezření, jestli se mi blízko Pelhřimova neudělá taky nevolno," napsal v nadsázce Zdeněk.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA prověřuje, jestli je možné použít vakcínu pro děti ve věku od 5 do 11 let

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) začala s hodnocením použití vakcíny Comirnaty proti covidu-19 společností Pfizer/BioNTech pro děti ve věku od 5 do 11 let. V současné době je registrovaná pro použití u lidí ve věku 12 a starších. Pokud nebude potřeba doplnit další informace, očekává se výsledek za několik měsíců, informoval Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). EMA přezkoumá údaje o vakcíně, včetně výsledků probíhajícího klinického hodnocení u dětí od 5 do 11 let. Pokud budou uspokojivé, agentura doporučí vakcinaci i u této věkové kategorie.

Píše se na Deník.cz