Domácí

Lumír z Ulice popsal, čím si prošel v nemocnici. Herce na D1 zradilo zdraví

Lumír z Ulice popsal, čím si prošel v nemocnici. Herce na D1 zradilo zdraví
Zdroj: Profimedia

Představitel Lumíra Nykla z nekonečného seriálu Ulice začátkem září vyděsil fanoušky. Cestou do Prahy se totiž herci Václavu Svobodovi udělalo špatně a z dálnice D1 jel sanitkou rovnou do nemocnice. Prozradil nám, co přesně se přihodilo a jak se teď cítí.

Václav Svoboda si prošel krušnými okamžiky. Před dvěma týdny ho musela z dálnice D1 odvézt sanitka na urgentní příjem nemocnice v Pelhřimově. Představitele Lumíra Nykla z nekonečné Ulice přepadly při řízení zdravotní problémy.

"Vylétl mi tlak. Byla to momentální nevolnost, která trvala asi jenom dvě hodiny. Vyšetřili mě, odběry dopadly dobře, takže mě hned propustili. Dostal jsem nové prášky a od té doby už se to neopakovalo," prozradil Svoboda pro TN.cz.

Obavy fanoušků o jejich oblíbeného herce jsou tak zažehnány. Hvězda legendárního seriálu se podle svých slov cítí skvěle.

Související obsah

​"Už je to dobré, nemůžu si na nic stěžovat," ubezpečil Svoboda své příznivce.

Ještě než skončil v nemocnici, počítali s ním na natáčení Ulice. To musel pochopitelně zrušit. "Ano, jednalo se o Ulici. Seriál to ale žádným způsobem neohrozilo, dávno jedeme dál," dodal rodák z Děčína, který už dlouhá léta žije v Brně.

Zdroj: archiv Václava Svobody

​Bez Lumíra Nykla si už nikdo Ulici nedokáže představit:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Jičínsku se srazilo nákladní auto s osobákem. Dva lidé zemřeli

Na silnici č. 16 se u Holína na Jičínsku v pátek večer srazilo nákladní auto s osobním. Při vážné nehodě zemřeli podle policejní mluvčí Elišky Majerové dva lidé. Příčinu a okolnosti nehody policie vyšetřuje. Silnice je uzavřená.

Píše se na Deník.cz