Domácí

Hvězda SuperStar Míša Nosková se měla vdávat. Oznámila jinou velkou novinku

Hvězda SuperStar Míša Nosková se měla vdávat. Oznámila jinou velkou novinku
Zdroj: Archiv Jindřicha Čandy

Zpěvačka Michaela Nosková a její partner Jindřich Čanda čekají miminko. Oznámili to necelý měsíc po romantickém zasnoubení ve středověké krčmě v Dětenicích. Fanoušky dlouhou dobu napínali, než vyšli s pravdou ven. Míša už je v pátém měsíci těhotenství.

Finalistka druhé řady Česko hledá SuperStar Míša Nosková je těhotná. Společně se svým snoubencem Jindřichem Čandou na sociálních sítích nejprve pouze naznačovala, že by mohla být v požehnaném stavu. Nyní už šla dvojice s pravdou ven. O radostnou novinku se podělila nejen s fanoušky, ale i s redakcí TN.cz.

"Tak po rodičích jsme oba podědili reprodukční možnosti, dalo se to tedy trochu čekat, nicméně jsme se s Míšou dohodli, že těhotenství budeme tak dva tři roky tajit, než vše sdělíme veřejně. No a teď je to venku... teda ještě není, ale brzy bude," svěřil se budoucí tatínek s humorem sobě vlastním. "Jestli jsme to plánovali? Jak se říká: Dítě má být láska, která se stane viditelnou," dodal.

Zpěvačka s oznámením radostné události počkala až do pátého měsíce těhotenství. Využila toho, že bříško zatím není příliš vidět. "Za svůj život jsem se bavila o svém soukromí až až. Život známé osobnosti znamená jej žít s veřejností. Patří to k tomu. Ale v posledních letech prožívám to privilegium to nedělat a je to mnohdy osvobozující. Snažím se více přemýšlet co sdílet veřejně, co ovlivňuje mou rodinu. No a teď musím přemýšlet za dalšího človíčka navíc," přiznala Míša. "Víc tentokrát řekne Jindřich. Ostatně je můj PR tiskový mluvčí," dodala se smíchem.

Související obsah

Ze slov Jindřicha jasně vyplynulo, že je těhotenstvím své partnerky nadšený. Zároveň naznačil, že zpěvačka v poslední době řešila i méně veselé záležitosti. "Míša teď má neskutečné období, pozitivně jí vyšli všechny testy: na hudební genialitu, na covid, na těhotenství," sdělil s tím, že dítě i maminka jsou naštěstí v pořádku. Dalšího potomka se nemůže dočkat. "Pevně doufám, že naše dítě k nám bude shovívavé a bude mít trpělivost při naší výchově," dodal. 

Míša s Jindřichem budou mít po narození miminka dohromady čtyři děti. Zpěvačce se během prvního manželství před téměř 11 lety narodila dcera Eliška. Její snoubenec má z předchozího vztahu dvě děti. "Naše rodina, čítající už tři (pubertální) děti se rozšíří. Všichni se moc těší. Bohužel díky mizernému soudnictví mé dvě děti nemohly být tolik se mnou, tak teď to bude lepší. Zároveň jsem rád, že jsem to stačil říct mému otci, doslova v jeho poslední hodince. Nejdůležitější teď je, že se vše jeví zdravotně v pořádku," svěřil se.

Zpěvačka těhotenství potvrdila necelý měsíc poté, co kývla na žádost o ruku ve středověké krčmě v Dětenicích. Diváci TV Nova si ji mohou pamatovat zejména jako finalistku druhé řady SuperStar, zářila ale i v mnoha českých a světových muzikálech či operetách. Hrála Magdu v Plese upírů, Tanyu v Mamma Mia či krásnou Fantinu v Bídnících. Za muzikál Sněhová královna získala dokonce nominaci na cenu Thálie za mimořádný jevištní výkon.

GALERIE: Michaela Nosková:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz