Zahraničí

Žena šla do trafiky s výherním losem za 12 milionů, prodavač jí ho ukradl

Žena šla do trafiky s výherním losem za 12 milionů, prodavač jí ho ukradl
Zdroj: Profimedia

Italská policie v pondělí na letišti Fiumicino v Římě zadržela majitele trafiky z Neapole, který se snažil uprchnout. Svojí zákaznici předtím ukradl stírací los s výhrou v přepočtu přes 12,6 milionu korun.

Ze 70leté ženy v italské Neapoli se stala milionářka. Svou výhru si ale zatím užít nestihla. Stírací los totiž ženě minulý čtvrtek ukradl 57letý trafikant, u kterého si chtěla výhru nechat potvrdit. Upozornil na to italský deník Gazetta del Sud.

Prodavač, jenž los s prokázanou výhrou 12,6 milionu korun svojí zákaznici ukradl, měl v plánu nechat si peníze vyplatit později na nově zřízený účet v bance ve městě Latina. V pondělí se pak chystal uprchnout ze země. Namířeno měl nejprve do Říma, odkud následně hodlal letět na Kanárské ostrovy. 

Související obsah

Muže ale italští policisté na římském letišti Fiumicino stihli zadržet ještě předtím, než do letadla nasedl. Skutečná majitelka losu pak na prodavače podala trestní oznámení. To chtěl muž nejdříve obrátit proti ní, protože tvrdil, že los byl jeho a že ho žena ukradla jemu.

To se však prodavači nepovedlo. Kromě toho, že ho teď stíhají za krádež, má také pozastavené povolení provozovat trafiku.

Aby žena mohla peníze dostat zpět, musí se nejdřív najít ukradený los. Pátrání po něm už ale policie rozběhla.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Černošice rozhodly o Babišově střetu zájmů

Městský úřad Černošice v úterý informoval, že odeslal zmocněnci premiéra Andreje Babiše (ANO) rozhodnutí o jeho údajném střetu zájmů. "Vlastní obsah rozhodnutí Městský úřad Černošice není oprávněn zveřejnit," informoval úřad.

Píše se na Deník.cz