Domácí

Strach o Jiřího Krampola po smrti Belmonda. Musel do nemocnice

Strach o Jiřího Krampola po smrti Belmonda. Musel do nemocnice
Zdroj: Profimedia

Jiří Krampol leží v nemocnici. Jak řekl TN.cz, zhoršily se mu problémy s průduškami, kterými trpí celý život. Po smrti Jeana-Paula Belmonda tak mají fanoušci strach i o jeho letitého dabéra.

Krampola hospitalizovali už koncem minulého týdne. Smutnou zprávu o smrti Jeana-Paula Belmonda, kterému roky propůjčoval svůj hlas, se v pondělí dozvěděl z nemocničního lůžka. Na to ulehl dobrovolně, protože se mu zhoršilo astma, jímž od mládí trpí.

Pečují o něj v pražské Nemocnici Na Františku. "Jsem v nemocnici na pozorování s průduškami. Mám to od dětství, ale vždycky chodím jednou za čas, protože se mi to na podzim zhoršuje. Abych předešel nějakému zánětu, tak jsem raději v péči lékařů a oni zkoumají, z čeho to je," řekl TN.cz 83letý herec a dabér.

Domnívá se, že zdravotní problémy mu prohloubila i velká pracovní zátěž. "Měl jsem dost zájezdů a jak jsem byl pořád zavřený v autě, tak se mi ty průdušky zhoršily," podotkl Krampol.

Související obsah

​Ve špitále se prý má jako v bavlnce a uklidňuje ho, že má kolem sebe doktory. "Šel jsem radši dobrovolně, aby se na to podívali. Teď to dávají dohromady, dali mi minerály a dávají mi nějaké podpůrné látky," pokračoval.

Přestože nemluvil se svou příznačnou jiskrou v hlase, podle svých slov už se cítí mnohem lépe. Domů by se měl vrátit v pátek. "Už je to lepší. Ještě tady budu zítra, pozítří mě pustí," uzavřel Krampol.

Belmonda daboval v 29 filmech, třeba ve Veselých Velikonocích, Profesionálovi nebo Strachu nad městem. Dvakrát měli naplánované setkání, ani jednou na něj ale nakonec nedošlo. Teď už si Krampol s legendou francouzského filmu rukou bohužel nikdy nepotřese.

Připomeňte si nejlepší role Jeana-Paula Belmonda:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz