Jean-Paul Belmondo

Belmondovo (†88) tajemství: Krásnou dceru Stellu se snažil neukazovat

Belmondovo (†88) tajemství: Krásnou dceru Stellu se snažil neukazovat
Zdroj: Profimedia

Svět truchlí nad ztrátou jedné z největších filmových legend. Jean-Paul Belmondo ale nebyl jen mimořádně nadaným hercem, ale i milovaným tatínkem. O jeho nejmladší dceři, 18leté Stelle Belmondové, málokdo ví. Charismatický rodák z předměstí Paříže důsledně dbal na její soukromí.

Neuvěřitelný talent, obdivovaný frajer, věčný lamač srdcí a velký milovník žen. Přes pokročilý věk dostával Jean-Paul Belmondo i poslednímu z jmenovaných přídomků. Když mu bylo 70, druhá manželka Natty mu porodila nejmladší dceru Stellu.

Dnes 18letá kráska se narodila 13. srpna 2003 po čtyřletém vztahu svých rodičů. Tehdy byli rok manželé, po dalších pěti letech ale následoval rozvod. Naštěstí proběhl ve smírném duchu a Stella vyrůstala nejenom v přepychu, ale i láskyplném prostředí. K sourozencům Florence (61) a Paulovi (58) si kvůli obřímu věkovému rozdílu cestu nikdy nenašla. Nejstarší sestru Patricii (†36), jež v roce 1993 tragicky zahynula při požáru, bohužel nestihla ani poznat.

Přestože Belmondo nikdy neměl problém rozdávat autogramy nebo fotit se s fanoušky, na soukromí dbal. Svou dceru nechtěl vystavovat zbytečné pozornosti. I tak se fotografům podařilo je několikrát zachytit spolu.

Související obsah

Jeho holčička ale dospěla. Po jejích srpnových osmnáctinách, které ještě stihla oslavit s tatínkem, už je pouze na ní, jaké fotky světu ukáže. Na svém instagramu už stihla vystavit odvážný snímek v bikinách.

​Belmondův život navždy vyhasl v pondělí 6. září. Oznámil to jeho právník Michel Godest s tím, že herec byl dlouho unavený a odešel v tichosti.

Dostával role gangsterů, svůdníků i ochránců zákona. K jeho nejznámějším filmům patří Veselé Velikonoce, Profesionál, Policajt nebo rošťák, Strach nad městem, Muž z Ria nebo Zvíře. Do češtiny ho nejčastěji daboval Jiří Krampol.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Jean-Paul Belmondo

Důležité Události

Píše se na Deník.cz