Domácí

Jihočeský kraj pořádá soutěž o dovolenou úplně zadarmo. NÁVOD

Udržet turisty na jihu Čech i na podzim chce Jihočeský kraj. V tomto týdnu tam proto odstartovala soutěž o pobyty zdarma od září až do listopadu. Redakce TN.cz připravila návod, jak se zapojit.

Do projektu se přihlásila stovka provozovatelů hotelů, penzionů nebo apartmánů na jihu Čech. Výherce, kterému Jihočeský kraj pobyt zaplatí, se losuje vždy jednou týdně. Zájemce o dovolenou si musí na webu Dovolená v jižních Čechách vygenerovat slevový voucher, vybrat si jeden z nabízených pobytů a zarezervovat si ho přinejmenším na dva dny.

Co je potřeba si pohlídat

  1. Do soutěže jste zařazeni až po spárování voucheru s rezervací pobytu. Potvrzení vám přijde do e-mailu. Jestliže zprávu neuvidíte, zkontrolujte si složky "spam" nebo "nevyžádaná pošta".
  2. Výběr výherce bude probíhat vždy v pondělí ve 13 hodin v živém videopřenosu na facebooku Jižní Čechy.
  3. Je potřeba vědět, z jaké turistické oblasti se zrovna losuje:
6. 9. 12. 9.  Českokrumlovsko
13. 9. 19. 9.  Toulava
20. 9. 26. 9. Třeboňsko
27. 9. 3. 10. Písecko-Blatensko
4. 10. 10. 10. Lipensko
11. 10. 17. 10. Novohradsko-Doubledsko
18. 10.  24. 10. Šumavsko
25. 10. 31. 10. Česká Kanada
1. 11. 7. 11.  Budějovicko

Související obsah

​Potom už stačí jenom čekat, zda se na vás neusměje štěstí. Po konci soutěže všichni, kteří si pořídili voucher, ještě budou mít možnost vyhrát dovolenou na příští rok v hodnotě 20 tisíc korun. Nehraje přitom roli, jestli jejich voucher vyhrál i v týdenních losováních.

Jihočeský kraj chce touto soutěží přilákat do regionu turisty i teď na podzim. Podle analýzy, kterou si nedávno nechal vypracovat, vždy po létu na jihu Čech návštěvnost klesá až na třetinu. Vedení kraje chce soutěží pomoci hlavně podnikatelům v lokalitách, kam se turisté na podzim moc nehrnou.

Michaela Klárová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

V prvním pololetí roku 2021 nejvíce zabíjel v Česku covid-19

V prvním pololetí roku 2021 zemřelo podle předběžných dat 76,7 tisíce obyvatel Česka. U 17,2 tisíce z nich bylo jako základní příčina smrti určeno onemocnění covid-19. Ve srovnání s druhým pololetím roku 2020 vzrostl počet zemřelých s touto příčinou o 6,9 tisíce, informuje Český statistický úřad (ČSÚ).

Píše se na Deník.cz