Domácí

Dálnici D5 zablokovala hromadná nehoda. Pro zraněného řidiče letěl vrtulník

Dálnici D5 zablokovala hromadná nehoda. Pro zraněného řidiče letěl vrtulník
Zdroj: dopravniinfo.cz

Na 28. kilometru dálnice D5 ve směru na Prahu se ve středu dopoledne srazily tři automobily. K nehodě vyjeli hasiči, policisté i záchranáři. Zraněný je řidič dodávky, pro kterého přiletěl vrtulník.

Tři automobily se ve středu dopoledne srazily na dálnici D5 u Zdic na Berounsku. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému (ISZ). Na místo vyrazil pro jednoho zraněného i záchranářský vrtulník.

"V dopoledních hodinách jsme obdrželi informaci, že šestapadesátiletý řidič dodávky přejížděl z levého pruhu do pravého, tam se srazil s osobním autem a pak následoval střet s dalším osobákem. Žádáme řidiče, aby jezdili opatrně,“ sdělila redakci TN.cz mluvčí policie Středočeského kraje Vlasta Suchánková.

Související obsah

Hasiči vyprostili z dodávky zraněného řidiče. Ten byl poté letecky transportován do vojenské nemocnice v pražských Střešovicích, kde je v péči lékařů. Při nehodě utrpěl poranění nohou. Ostatní řidiči jsou bez zranění.

Následně na silnici hasiči odstranili uniklé kapaliny a pomáhali odstranit poškozené vozy. Před polednem byla dálnice průjezdná jedním pruhem.

GALERIE: Nehoda na dálnici D5

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Černošice rozhodly o Babišově střetu zájmů

Městský úřad Černošice v úterý informoval, že odeslal zmocněnci premiéra Andreje Babiše (ANO) rozhodnutí o jeho údajném střetu zájmů. "Vlastní obsah rozhodnutí Městský úřad Černošice není oprávněn zveřejnit," informoval úřad.

Krátká zpráva

Česko požádalo Rusko o pomoc s vyšetřováním explozí ve Vrběticích

V souvislosti s vyšetřováním výbuchů ve Vrběticích požádala Česká republika o právní pomoc Rusko. České úřady i nadále podezírají pracovníky ruské vojenské zpravodajské služby z útoku. "Úkony trestního řízení jsou prováděny nejen na území České republiky, ale také o součinnost bylo požádáno i několik evropských zemí. Pochopitelně byla žádost o právní pomoc odeslána i do Ruské federace. Nyní postupně získáváme a analyzujeme výsledky právních pomocí, které nám již byly doručeny," informoval ve středu dozorový státní zástupce Martin Malůš z Krajského státního zastupitelství v Brně.

Píše se na Deník.cz