Domácí

Tragický požár v Nymburce. Muž se vrátil z noční a našel maminku mrtvou

Středočeští policisté vyšetřují požár rodinného domu s tragickou dohrou v Nymburce. Nahlásil ho muž, který se ve čtvrtek ráno vrátil domů z práce a viděl z obydlí vycházet kouř. V ložnici našel ohořelé tělo své téměř osmdesátileté matky.

Hořet začalo mezi šestou a sedmou hodinou ráno v ulici Za Drahou. Právě tou dobou se vracel z práce po noční směně zhruba padesátiletý muž. Ke své hrůze zjistil, že z rodinného domu vychází kouř. "Vlezl do objektu, v pokoji jeho matky byl požár, kde našel ohořelé tělo maminky, ročník 1943," okomentovala neštěstí policejní mluvčí Petra Potočná.

"Měli jsme nahlášeno, že z okna rodinného domu vychází kouř. Rodinný dům měl být přízemní. Na místo vyjeli dobrovolní a profesionální hasiči z Nymburka. Když přijeli na místo, zjistili, že ta jedna místnost je zakouřená. Kouř vycházel z ložnice, kde zahořela postel a bohužel jedna osoba byla nalezena bez známek života," sdělila k výjezdu mluvčí hasičů Tereza Fiegerová.

Související obsah

​Proč začalo hořet, není v tuto chvíli jasné. "Je nařízena soudní pitva k zjištění příčiny úmrtí, to jak požár vznikl, budeme teprve zjišťovat. Kolegové jsou na místě," dodala po deváté hodině ráno Potočná.

GALERIE: Policisté vyšetřují požár v Nymburku:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz