Zahraničí

Zemřela hvězda Mojí tlusté řecké svatby. Herci bylo 94 let

Zemřela hvězda Mojí tlusté řecké svatby. Herci bylo 94 let
Zdroj: Profimedia

Zemřel herec Michael Constantine. Hvězdě komedie Moje tlustá řecká svatba bylo 94 let. Dvakrát rozvedený herec si zahrál v seriálech Kojak, Zákon a pořádek a v roce 1970 získal cenu Emmy.

Ve věku 94 let zemřel herec Michael Constantine. Hvězda úspěšné komedie Moje tlustá řecká svatba zemřela v úterý 31. srpna stářím. Deníku Daily Mirror smrt potvrdila hercova agentka.

Constantine za svou dlouhou kariéru hrál v několika filmech a seriálech. Kromě role Guse Portokalose v Mojí tlusté řecké svatbě, hrál v seriálech Kojak, Zákon a pořádek či To je vražda, napsala. Za svůj herecký výkon v seriálu Room 222 získal v roce 1970 Emmy.

Související obsah

Na Constantina nyní vzpomínají jeho herečtí kolegové. "Byl tátou celého hereckého obsazení, dar psanému slovu a vždy dobrý přítel,“ napsala na twitter Nia Vardalosová, která s ním hrála ve filmu Moje tlustá řecká svatba.

Constantine byl dvakrát ženatý, jednou s herečkou Julliane McCarthovou a podruhé s Kathleen Christopherovou, obě manželství skončila rozvodem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Černošice rozhodly o Babišově střetu zájmů

Městský úřad Černošice v úterý informoval, že odeslal zmocněnci premiéra Andreje Babiše (ANO) rozhodnutí o jeho údajném střetu zájmů. "Vlastní obsah rozhodnutí Městský úřad Černošice není oprávněn zveřejnit," informoval úřad.

Píše se na Deník.cz