Zahraničí

Andrea měla zažít před smrtí peklo. Policie našla její ostatky v sudu s kyselinou

Slovenka Andrea Vlčeková, matka dvou malých chlapců, zmizela před více než pěti lety. Policisté už dříve z jejího zmizení obvinili dvojici mužů, její tělo se však nikdy nenašlo. Podle informací televize Markíza teď přišel zlom. Kriminalisté měli najít v domě jejího exmanžela sud s kyselinou, který obsahoval právě Andreiny ostatky.

Andrea před pěti lety zmizela před mateřskou školou v Hlohovci nedaleko Trnavy, kam odvezla jednoho ze svých synů. Slovenští kriminalisté pátrali po ostatcích ženy dlouhých pět let. Podle všeho se celou dobu nacházely v domě ve Velkých Ripňaněch, kde Andrein exmanžel Miroslav Vlček žil.

Podle informací televize Markíza se ve chvíli, kdy začala kriminálka prohlížet zmíněný dům kvůli jinému trestnému činu, začal Miroslav Vlček chovat nervózně. Policisté si toho všimli a následně pod schodištěm měli nalézt velký plastový sud. Jeho obsah tak okamžitě poslali na rozbor.

Odebrané vzorky ukázaly stopy po kyselině a veškerá zjištění mají nasvědčovat tomu, že tělo Andrey bylo v sudu rozpuštěno. Hodit ji do sudu měl sám její exmanžel, informují tvnoviny.sk.

Související obsah

​Sud s ostatky našli kriminalisté v budově, kde měla dvojice únosců ve složení Vojtěch Olé a Mladen Despotovski odevzdat ženu objednavateli únosu, tedy Vlčkovi. Ten jí měl vyhrožovat pomstou, údajně ji mlátil železnou tyčí a řetězem za to, že proti němu svědčila u soudu. Byl totiž obviněn z několika trestných činů.

Vojtěch Olé se k únosu už dříve přiznal. Soud ho tak uznal vinným, za což dostal šest let a osm měsíců. Mladen Despotovski si odpykává trest za jinou trestnou činnost. Miroslava Vlčka soud odsoudil k 12 letům ve vězení.

Policisté nalezený sud zkoumají už od června. Nalézt v něm měli části zubů, šperky i vlasy. Zuby údajně také už identifikoval Andrein zubař.

Andrea Vlčeková zmizela před pěty lety, teď přišla strašlivá zpráva:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz