Domácí

Studentka odešla z domu a slehla se po ní zem. Vypátrali ji policejní psi

Studentka odešla z domu a slehla se po ní zem. Vypátrali ji policejní psi
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Po 23leté dívce z Jilemnice pátrala policie z Libereckého kraje. Studentka se vrátila v pátek kolem 13:30 domů z Hradce Králové, od té chvíle ji rodiče neviděli. Po jejím odchodu si navíc všimli signálů, které by mohly znamenat, že si chce ublížit. V sobotu odpoledne ji naštěstí našli policejní psovodi v pořádku.

Policie z Libereckého kraje hledala 23letou dívku. Studentka se v pátek kolem 13:30 vrátila do Jilemnice z Hradce Králové. Doma si odložila osobní věci včetně mobilu, odešla a stále se nevrátila.

Související obsah

Rodiče dívky se obávali, že by si mohla ublížit. V sobotu odpoledne se ji naštěstí podařilo najít. "Pátrací skupina složená převážně z psovodů a psů vycvičených k vyhledávání osob pročesávala lesnatý terén  i louky v okolí  Jilemnice od dnešní 10. hodiny  a pohřešovanou studentku v tomto prostoru vypátrala v 17. hodin. Dívka je v pořádku," uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz