Zajímavosti

Je konec, oznámil manžel Ewy Farne. Zpěvačka to respektuje

Je konec, oznámil manžel Ewy Farne. Zpěvačka to respektuje
Zdroj: Profimedia

Manžel Ewy Farne, kterou si můžete pamatovat i jako porotkyni SuperStar, překvapil fanoušky nečekaným rozhodnutím. Martin Chobot po dlouhých 12 letech odchází z kapely, díky které potkal svou životní lásku. Zpěvačka už všechny ubezpečila, že jejich vztah to neovliní.

Ewa Farna zůstane bez manžela. Ale naštěstí jen na svých koncertech. Martin Chobot, který hrál dlouhých 12 let v její doprovodné kapele na kytaru, se rozhodl jít profesně o dům dál.

"Po dlouhém rozhodování jsem dospěl k závěru, že s koncem roku ukončím své působení v kapele. Cítím, že jsem za těch 12 let kapele dal, co jsem mohl a ona mně to nejdůležitější – rodinu," informoval Chobot fanoušky přes instagram Farne, protože sám sociální sítě nemá. Právě v kapele se dvojice, která vychovává dvouletého syna Artura, dala dohromady.

Chobot podle svých slov potřebuje změnu. "Někde po cestě jsem ale tak trochu poztrácel radost z koncertování a považuji za důležité ji znovu v sobě najít, abych si mohl zase upřímně užívat svou přítomnost na pódiu. Moc všem děkuji za příležitost v této kapele hrát a za vaši přízeň," doplnil.

Související obsah

​O manželství Ewy a Martina se ale příznivci bát nemusí. Soukromý a pracovní život oba striktně oddělují. "Za sebe přidávám, že to, že se můj muž takto rozhodnul, naprosto respektuju a budu i nadále při něm stát," ubezpečila zpěvačka.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

Chobotovi vyjadřují lidé na sociálních sítích podporu. "Gratuluji k tak odvážnému rozhodnutí! Muselo stát hodně odvahy přiznat si něco takového a rozhodnout se podle toho. Martin bude určitě uvědomělý muž," napsala třeba Hanka.

Připomeňte si, jak Ewa Farna porotcovala v SuperStar 2013:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zajímavosti

Důležité Události

Krátká zpráva

Cestování z některých zemí zpřísní

Ministerstvo zahraničí opět změnilo cestovatelský semafor. Od pondělí 20. září se Slovinsko přesune do tmavě červené kategorie. Neočkovaným lidem se zkomplikuje návrat z Lotyšska, Rumunska a San Marina, které se přesunou z oranžové kategorie do červené. Jednodušší naopak bude návrat z Islandu, Portugalska a Baleárských ostrovů, které se posunou do oranžové.

Píše se na Deník.cz