Vajíčko

Dívka zkoušela uvařit vajíčka podle TikToku, skončila s popáleným obličejem

Dívka zkoušela uvařit vajíčka podle TikToku, skončila s popáleným obličejem
Zdroj: reprofoto TikTok chantelleconway2020

Britská influencerka Chantelle Conway před nedávnem na sociální síti TikTok narazila na návod, jak si rychle uvařit vajíčka v mikrovlnce. Kulinářský pokus však pro dívku skončil velkou bolestí, jelikož si popálila celý obličej. Teď před nebezpečným návodem varuje ostatní.

Britka na video s vařením vajec narazila na TikToku v červenci. Hned se rozhodla, že si stejným způsobem zkusí vajíčko také uvařit. Nejdříve jej vložila do misky, kterou následně naplnila horkou vodou a dala na 10 sekund do mikrovlnky. Když pak ponořila do misky studenou lžíci, tak aby vejce vyndala, horká voda jí vystřelila do obličeje a celou popálila, informuje The Sun.

Chantelle navíc uvedla, že si vajíčka podobným způsobem vařila už před tím, tentokrát ale udělala tu chybu, že nepočkala, než voda vystydne. "Doslova jsem si popálila celý obličej a krk," svěřila se dívka.

Související obsah

@chantelleconway2020

⚠️ warning ⚠️ please please people stop doing ur Porched  eggs in the microwave ? I was VERY VERY lucky .Iv now got to just leave it to heal ##fypシ

♬ original sound - Chantelle Conway ?

"Byla to ta nejhorší bolest, jakou jsem kdy v životě zažila. A vím, co říkám, protože mám za sebou dva přirozené porody. Měla jsem pocit, jako by mi někdo neustále přikládal k obličeji letlampu." svěřila se TikTokerka.

Influencerka si však dokázala i v takto dramatické situaci zachovat čistou hlavu. Obličej a krk si okamžitě polila studenou vodou, což ji nakonec zachránilo před popáleninami třetího stupně. Následné hojení bylo ale i tak nepříjemné. Chantelle se na obličeji začaly dělat veliké puchýře, které následně i popraskaly. Trvalo několik týdnů, než se popáleniny zahojily. 

"Bylo to hloupé, že jsem to udělala. A jen chci, aby více lidí vědělo, co se může přihodit, aby se to nestalo nikomu jinému," dodala Chantelle.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz