Krimi

Kriminalisté rozplétají vraždu mladé dívky. Tělo leželo vedle zapáleného auta

Kriminalisté na jihu Čech dál rozplétají okolnosti vraždy mladé dívky z minulé soboty. Podezřelý je 27letý muž, který měl v lese u Protivína na Písecku zapálit osobní auto. Nedaleko ohořelého vraku měla ležet mrtvá dívka.

Hrůzný zločin připomíná v lese ohořelá tráva od požáru černého BMW. Nedaleko auta měli kriminalisté najít tělo zavražděné mladé ženy. Redakci TV Nova se podařilo zjistit, že obětí je 22letá dívka z malého městečka Bavorov. "Byla to strašně hodná a krásná holka, chodila pěkně oblékaná, vím, že se i dobře učila," uvedla obyvatelka Bavorova.

Policisté v pátek informovali o zadržení 27letého muže, kterého z brutální vraždy podezírají. Zprávou o jeho dopadení chtěli především uklidnit veřejnost. Lidé z okolí měli totiž strach vycházet.

Související obsah

​Policisté se nechtějí k případu blíže vyjadřovat. Více informací mají sdělit na pondělní mimořádné tiskové konferenci. Objasnit by mohli například otázky, kde a proč se mladá dívka s pachatelem setkala. Auto patřilo podle informací TV Nova její rodině.

K dopadení podezřelého muže zřejmě přispěli i svědci, kteří policistům poskytli záběry z palubních kamer svých aut. Nejasný je ale stále motiv vraždy.

Jan Houška, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz