Zahraničí

Kate a William se radují. Po dlouhém čekání do rodiny přibyl nový člen

Kate a William se radují. Po dlouhém čekání do rodiny přibyl nový člen
Zdroj: Profimedia

Princ William a jeho manželka Kate se radují. Do manželství totiž o víkendu vstoupil poslední z jejich sourozenců. Z mladšího bratra vévodkyně Kate Jamese je tak nově ženatý muž. Na svatbu si počkal od roku 2019, kdy o ruku požádal svou přítelkyni Alizée.

James Middleton se na sociální síti pochlubil, že si vzal svou dlouholetou přítelkyni Alizée Thevenetovou. "Pan a paní Middletonovi," napsal James k fotografii z velkého dne.

Mladší bratr vévodkyně Kate prozradil, že svatba proběhla v sobotu a zúčastnili se jí jejich rodiny, přátelé a také jejich milovaní psi. Svatba se konala ve Francii, odkud pochází krásná novomanželka. "Slova nedokážou popsat, jak jsem šťastný," dodal James.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený James Middleton (@jmidy)

S finanční analytičkou Alizée se potkal v roce 2018. Deníku The Telegraph tehdy popsali, že jejich seznámení proběhlo tak, že Alizée pozdravila Jamesovu fenku kokršpaněla Ellu a začala si s ní hrát. O Jamesovi si prý myslela, že je číšník. Oba jsou velcí milovníci psů a dohromady jich už mají šest.

V září 2019 proběhly zásnuby, ale koronavirová pandemie jejich plány na svatbu překazila. Nyní už se nejmladší ze sourozenců Middletonových dočkal. 

Související obsah

​Fanoušci monarchie se tak možná už brzy dočkají dalšího přírůstku. Kate má s Williamem tři děti, její mladší sestra Pippa už porodila děti dvě. 

Svatba Pippy byla luxusní. Princ George a princezna Charlotte měli tehdy důležitý úkol:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Cestování z některých zemí zpřísní

Ministerstvo zahraničí opět změnilo cestovatelský semafor. Od pondělí 20. září se Slovinsko přesune do tmavě červené kategorie. Neočkovaným lidem se zkomplikuje návrat z Lotyšska, Rumunska a San Marina, které se přesunou z oranžové kategorie do červené. Jednodušší naopak bude návrat z Islandu, Portugalska a Baleárských ostrovů, které se posunou do oranžové.

Píše se na Deník.cz