Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 16. září: Planety vám přejí nový přírůstek do rodiny

Horoskop na čtvrtek 16. září: Planety vám přejí nový přírůstek do rodiny
Zdroj: Getty Images

Mars dnes vstupuje do Vah a až příliš vás zaměstnává! Přející planety mají v rukávu parádní eso a tím je možný přírůstek do rodiny. Možná už po tom toužíte delší dobu, svým přáním ale můžete překvapit své blízké.

Beran

Budete mít dobrou vůli zvládnout všechny zásadní resty, ovšem čáru přes rozpočet vám může udělat Mars, který dnes vstupuje do znamení Vah. Nebojte se proto improvizovat a nenechte se odradit od žádných velkých záměrů.

Býk    

Vaše společné volné chvíle s rodinu jsou krásné, nevíte, co je nuda, a jste obrovsky kreativní. Pohodu vám snad může narušit jen kdosi zvenčí. Také jsou tendence k problémům ohledně dědictví. Se svým trpělivým přístupem však máte šanci vše zvládnout.

Blíženci          

Přející planety mají v rukávu parádní eso a tím je možný přírůstek do rodiny. Neznamená to, že hodlají konat okamžitě, nicméně začíná nejšťastnější období pro početí dítěte. Hodně štěstí a užívejte si tyto příjemné tvůrčí starosti!

Rak    

Buďte k signálům zvenčí hodně pozorní! Jestli jste na vážkách a rozhodujete se, kde nejlépe zainvestovat, vsaďte na intelektuální oblast. Není však dobré, abyste se nějak přehnaně rozpínali, protože by vás Jupiter s Venuší klepl přes prsty.

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ
Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev     

Pokud chcete už dlouho nějak esteticky vyřešit například oplocení ze sousedovy strany, je perfektní čas ke zdárnému kompromisu. Nebojte se podobný přístup aplikovat i ve vašem zaměstnání, kde se vám také zadaří zdárně navrhovat zlatou střední cestu.

Panna 

Mars dnes vstupuje do Vah a až příliš vás zaměstnává! Přesto je však pro vás důležité, abyste si našli čas na odpočinek, vaše psychika je pod tlakem a volá po uvolnění. Zkuste to s nějakým sportem nebo se pusťte do jiné zajímavé aktivity.

Váhy  

Máte chuť vyšperkovat své domácí hnízdečko luxusem, takže více nakupujete a tvoříte. Je to vhodná doba na to, aby se vám podařilo vykouzlit obdivuhodné zázemí. Hvězdy radí, abyste se soustředili hlavně na dekorace z uměleckých prvků.

Štír     

Lehce nabyl, lehce pozbyl. Znáte toto rčení? Buďte proto dnes opatrní ve výdajích a raději všechno dvakrát zvažujte, ať potom nemáte sami na sebe vztek, že jste něco velmi podcenili a nyní nevíte kudy kam. Doma vás za to pochválí, tak vše zodpovědně.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Ať budete dělat cokoliv s jistým rodinným příslušníkem, nepůjde vám se rozumně domluvit. Venuše ve Štíru se snaží situaci odlehčit a pokouší se o diplomatičtější tón, rovněž zpříjemňuje celou situaci hezkým souzněním s dětmi, ale i tak vás to bude mrzet.

Kozoroh         

Bude vás bavit zkoušet různé experimenty a také se vám bude dařit dotahovat staré záležitosti. Obecně budete mít velmi dobrou náladu, tak se nebojte ani náročnějších rozhovorů s vašimi blízkými, protože se zdá, že někdo potřebuje slyšet povzbuzení.

Vodnář          

Podaří se vám dnes něco poměrně zásadního a budete mít velký důvod k oslavě. Nebojte se proto některé věci odložit na později a dopřát si zasloužené volno. Váš milovaný či milovaná pro vás také chystá nějaké překvapení, tak ať si ho vychutnáte naplno.

Ryby  

Budete toužit po něčem trochu více dobrodružnějším a dovedete naplánovat kroky, které vás k vašemu vysněnému cíli dovedou. A že to nebude žádná malá meta, je nad slunce jasné. Své blízké tím pořádně překvapíte, ale nedá se říci, že negativně. Spíše naopak.

ts, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Co nás čeká

Důležité Události

Píše se na Deník.cz