Regiony

Požár v Čelákovicích: Hoří průmyslový areál, oheň už je pod kontrolou

Při požáru v Čelákovicích ve Středočeském kraji zasahovaly v úterý odpoledne čtyři jednotky profesionálních hasičů a 11 jednotek dobrovolných. Byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu. Ve dvě hodiny odpoledne byl požár již pod kontrolou.

"Po 12:00 jsme přijali hlášení o požáru garáží a dílny. Kvůli ohni se propadl strop," řekla redakci TN.cz mluvčí hasičů Vladimíra Kereková. Dodala, že na místo vyrazily čtyři jednotky profesionálních hasičů a 11 jednotek hasičů dobrovolných.

Při požáru se nikdo nezranil. "Událost se obešla bez zranění," sdělila TN.cz mluvčí středočeských záchranářů Petra Homolová. Na místě bylo několik osob, které se nadýchaly kouře, ošetření záchranářů ale nepotřebovaly.

Po 13. hodině odpoledne už byl požár lokalizován. "Počet jednotek na místě se snižuje. Požár je pod kontrolou a probíhá dohašování," informovala Kereková redakci TN.cz několik minut před 14. hodinou.

Podle středočeských policistů hořela průmyslová hala na výrobu ochranných prostředků v ulici Průmyslová. Příčinu a okolnosti vzniku požáru policie vyšetřuje.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Regiony

Důležité Události

Krátká zpráva

Cestování z některých zemí zpřísní

Ministerstvo zahraničí opět změnilo cestovatelský semafor. Od pondělí 20. září se Slovinsko přesune do tmavě červené kategorie. Neočkovaným lidem se zkomplikuje návrat z Lotyšska, Rumunska a San Marina, které se přesunou z oranžové kategorie do červené. Jednodušší naopak bude návrat z Islandu, Portugalska a Baleárských ostrovů, které se posunou do oranžové.

Píše se na Deník.cz