Domácí

Vážná nehoda na Rakovnicku: Policisté se srazili s jiným autem, 5 zraněných

Vážná nehoda se stala v úterý odpoledne v obci Krupá na Rakovnicku. Policejní auto se tam srazilo s jiným vozem. Na místo vyjely všechny jednotky Integrovaného záchranného systému (IZS). Zraněných je pět lidí.

K vážné nehodě v obci Krupá na Rakovnicku ve Středočeském kraji musely v úterý odpoledne vyrazit všechny jednotky IZS. Jedno ze dvou aut, která se srazila, patřilo policistům.

"Na křižovatce v obci Krupá došlo k čelnímu střetu dvou vozidel, z nichž jedno bylo Policie České republiky. Policisté jeli na výstražné zvukové znamení, tedy takzvaně na majáky, na prověření události, ke které byli vysláni. Na místo dorazily všechny jednotky IZS včetně dvou vrtulníků. Zavinění nehody se pořád zjišťuje," uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Související obsah

Mluvčí záchranářů Středočeského kraje Petra Homolová TN.cz potvrdila, že se zranilo pět lidí: "Dva policisté jsou ve stabilizovaném stavu. S lehčími zraněními byli převezeni pozemní cestou do Fakultní nemocnice Motol v Praze. Žena z druhého auta měla těžké poranění hlavy. S mnohočetným poraněním ji ve vážném stavu musel vrtulník transportovat rovněž do Fakultní nemocnice Motol."

Posledním zraněným je muž. I pro něj musel přiletět vrtulník. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Cestování z některých zemí zpřísní

Ministerstvo zahraničí opět změnilo cestovatelský semafor. Od pondělí 20. září se Slovinsko přesune do tmavě červené kategorie. Neočkovaným lidem se zkomplikuje návrat z Lotyšska, Rumunska a San Marina, které se přesunou z oranžové kategorie do červené. Jednodušší naopak bude návrat z Islandu, Portugalska a Baleárských ostrovů, které se posunou do oranžové.

Krátká zpráva

Amazon postaví distribuční centrum v Kojetíně

Internetový prodejce Amazon rozšiřuje logistickou síť v Česku. V Kojetíně na Přerovsku postaví nové distribuční centrum. Do roku 2023 by v něm mělo vzniknout více než 2000 stálých pracovních míst. Nábor zaměstnanců podle tiskové zprávy Amazonu začne v roce 2022. Firma nabídne nástupní hrubou mzdu 182 korun na hodinu pro zaměstnance na vstupních pozicích a 225 korun pro vedoucí týmů.

Píše se na Deník.cz