Domácí

Pátrání po dětech má šťastný konec. Sourozence z Jihlavy našli ve vlaku

Pátrání po dětech má šťastný konec.  Sourozence z Jihlavy našli ve vlaku

Policisté v úterý večer zveřejnili výzvu, ve které žádali o pomoc při pátrání po sourozencích z Jihlavy. Šestiletou dívku a o tři roky staršího chlapce naposledy viděl jejich otec. Děti odešly ven a zmizely. Policisté dvojici nakonec našli ve vlaku.

Policisté z Vysočiny prosili o pomoc při hledání nezletilých sourozenců z Jihlavy. "Pátráme po dvou dětech ve věku 6 a 9 let. Naposledy odešly z místa bydliště dnes v 15 hodin a od té doby se pohřešují," oznámili vyšetřovatelé v úterý večer.

Související obsah

​Médiím poskytli i fotky dětí, na kterých by je mohl někdo poznat. Doufali, že pokud někdo dívku a chlapce spatří, ozve se na linku 158. Jestli se tak nakonec stalo, není jasné. V deset hodin večer ale konečně přišly dobré zprávy. 

"Děti jsme vypátrali, jsou v pořádku. Cestovaly ve vlaku a ve 21.42 jsme je zajistili ve vlaku ve stanici Světlá nad Sázavou. Převzali je policisté a děti předáme rodině," uzavřel bez bližších podrobností mluvčí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Cestování z některých zemí zpřísní

Ministerstvo zahraničí opět změnilo cestovatelský semafor. Od pondělí 20. září se Slovinsko přesune do tmavě červené kategorie. Neočkovaným lidem se zkomplikuje návrat z Lotyšska, Rumunska a San Marina, které se přesunou z oranžové kategorie do červené. Jednodušší naopak bude návrat z Islandu, Portugalska a Baleárských ostrovů, které se posunou do oranžové.

Krátká zpráva

Amazon postaví distribuční centrum v Kojetíně

Internetový prodejce Amazon rozšiřuje logistickou síť v Česku. V Kojetíně na Přerovsku postaví nové distribuční centrum. Do roku 2023 by v něm mělo vzniknout více než 2000 stálých pracovních míst. Nábor zaměstnanců podle tiskové zprávy Amazonu začne v roce 2022. Firma nabídne nástupní hrubou mzdu 182 korun na hodinu pro zaměstnance na vstupních pozicích a 225 korun pro vedoucí týmů.

Píše se na Deník.cz