Výměna manželek

Lucie z Výměny po letech promluvila o obtěžování, které kamerám uniklo

Lucie z Výměny po letech promluvila o obtěžování, které kamerám uniklo
Zdroj: TV Nova

Lucie si během Výměny manželek v druhé rodině prožila docela krušné chvíle. Jak sama řekla, Výměna jí hodně dala i vzala. Jak na ni vzpomíná, se můžete podívat ve videu na Nova Plus.

Ve středečním reprízovaném dílu Výměny manželek mohli diváci sledovat osud rodiny z Kladna: Lucie (42), Vlasty (46), Lucky (16) a Ríši (6). Lucka od Výměny očekávala, že se její manžel víc zapojí do chodu domácnosti. Druhá rodina byla z Orlové: Markéta (37), Vlastík (57) Michal (12), Patrik (11), Dominik (10) a Melissa (1,5).

To, že Vlastík nemá pod vlivem alkoholu žádné zábrany, věděla sice jeho žena Markéta, ale nikoliv Lucie. Vadily jí tak například žárlivé scény od náhradního manžela. "Těch scén bylo víc. On totiž nedokázal pochopit, že jsem jen náhradní manželka a ne vyloženě jeho," vysvětluje Lucie. Celý rozhovor s ní najdete ve videu zde.

Vlasta podle ní zašel až příliš daleko. A i mimo kamery se prý děly věci, které by si za rámeček nedal. "Sexuální narážky byly neustálé a jednou mě i obtěžoval. To jsem byla ráda, že Markéta má takovou kamarádku, která to vlastně zachránila, chytla ho a odtáhla ho pryč," popisuje Lucie nepříjemnou zkušenost.

Související obsah

​Dusno kvůli tomu panovalo i v dalších dnech. "Kvůli tomu jsem mu řekla, že je sexistické prase. Kdyby to měla být jen pusa, tak to je jedno. Ale to nebylo jen o puse. Po hospůdce jsme šli ještě na diskotéku a tam už štáb nebyl a je mi to strašně líto, protože by natočili všechno, co dělal on a nebylo by to na mě," říká náhradní manželka Vlastíka.

To ale nebylo všechno, co Lucku zarazilo: "V druhé rodině mě nejvíc šokovalo, že 11leté děti neví, co je slovo hygiena a co to obnáší. Mýt si ruce po toaletě, nebo aby každý měl svůj ručník. Jim bylo jedno, kdo si do toho utře zadek a kdo obličej."

Po Výměně manželek prý Lucie musela uklízet ve svém bytě po náhradní manželce ještě týden. A vztah, který s dcerkou Lucinkou nebyl dokonalý, se jim prý podařilo vylepšit a najít kompromis. "Odstěhovala se a žije nyní se svým přítelem," uzavírá Lucie.

Celou 11. sérii Výměny manželek můžete najít na portálu Voyo, stejně tak jako další série. A všechna bonusová videa zase hledejte na Nova Plus.

TN.cz

K tématu Výměna manželek

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz