Krimi

Velká šťára: Celníci vyrazili proti nelegálnímu hazardu na Moravě

Velká šťára: Celníci vyrazili proti nelegálnímu hazardu na Moravě
Zdroj: TV Nova

Celníci v rámci rozsáhlé akce, kdy kontrolovali herny, zakročili proti hazardu na Moravě. Ve všech případech objevili nelegální automaty.

Dvoudenní akce s názvem VIDLE II byla naplánovaná na minulou středu a čtvrtek v Moravskoslezském a Jihomoravském kraji. Celníci tam navštívili předem vytipované podniky podezřelé z provozu nelegálních automatů. Šlo o 13 provozoven a ve všech se potvrdil nelegální hazard.

Na místě zabavili celníci 61 herních automatů, ke kterým provozovatelé nepředložili povolení ministerstva financí. Zároveň zadrželi finanční hotovost ve výši 42 tisíc korun.

Související obsah

​Celníci si automaty odvezli do svého skladu. Provozovatelům hrozí pokuta až 50 milionů korun. Akce se účastnilo 93 celníků včetně čtyř psovodů.

mar, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA schválila třetí dávku vakcíny od Moderny

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) schválila podávání třetí dávky vakcíny proti covidu-19 od firmy Moderna. Posilovací dávka vakcíny může být aplikována lidem starším 18 let půl roku od naočkování druhou dávkou, oznámila EMA v pondělí.

Krátká zpráva

Hamáček skončil v čele ČSSD, nahradit jej chce Maláčová

Po neúspěšných volbách do Poslanecké sněmovny rezignoval ministr vnitra Jan Hamáček na post předsedy ČSSD. Své odstoupení oznámil na pondělním zasedání předsednictva strany. Nahradit by jej mohla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Ta uvedla na twitteru, že bude kandidovat na post předsedkyně strany.

Píše se na Deník.cz