Domácí

Záhadné úmrtí na Berounsku: Muž ležel obličejem v potoce

Policie řeší záhadnou událost z pátečního rána na Berounsku. V tamním potoce leželo tělo muže. Pravděpodobně ale nešlo o vraždu, policisté předběžně vyloučili cizí zavinění.

V malé vesnici Stašov ve Středočeském kraji na Berounsku řeší policisté nález mrtvoly. V potoce za rodinnými domy se objevilo tělo muže. Nebožtík ležel částečně ponořený ve vodě. "Měl ve vodě obličej. Předběžně jsme vyloučili cizí zavinění," řekla redakci TN.cz mluvčí středočeských policistů Michaela Richterová.

Do Stašova vyrazili policisté i hasiči. K nálezu mrtvoly přijel také koroner. Podle videa z místa byli u zásahu i obyvatelé vesnice, kteří mluvili s policisty. Na videu je taktéž vidět hasiče s vybavením, kteří se chystají zesnulého z potoku vytáhnout.

Související obsah

​Policie totožnost zemřelého zná. "Byl to muž, ročník 1956. Přestože jsme předběžně vyloučili cizí zavinění, nechceme jej vyloučit úplně. Proběhne proto pitva," informovala Richterová. Policisté dále vyšetřují všechny okolnosti úmrtí muže.

Podívejte se na galerii z místa, kde se mrtvé tělo našlo:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Spalovna v pražských Malešicích bude týden mimo provoz

Ve středu zachvátil spalovnu v Malešicích požár, několik dní až týden bude mimo provoz. Shořela jedna z budov rozsáhlého areálu. Do opětovného zprovoznění spalovny se bude pražský odpad vozit na skládky v okolí metropole.

Píše se na Deník.cz