Život ve hvězdách

Rodinné natáčení: Matonoha a Benešová vytáhli před kameru i své ratolesti

Manželé Tomáš Matonoha a Lucie Benešová si vyzkoušeli natáčení s celou rodinou. Zatímco dcera si to před kamerou užívala, syn by se herectvím živit nechtěl.

Tomáš Matonoha i Lucie Benešová už mají za sebou desítky rolí, teď si ale před kamerou vyzkoušeli úplně něco nového, rodinné natáčení.

"Já si to užívala hodně, hodně, hodně, jako velká jsem chtěla být veterinářka a chtěla jsem mít velký dům, kam budu dávat všechna zvířátka, která najdu, to jsem chtěla dělat, a jako malá jsem chtěla mít koníček, že budu s rodiči hrát, protože já se tím nechci v dospělosti živit jako máma s tátou," řekla dcera manželů Laura. "Já k tomu musím říct, že dětem právě říkám, že herectví je jako koníček, ale asi se tím úplně neživit, protože to kolikrát nemusí vyjít," vysvětlila slova své dcery Lucie Benešová.

Lucii to ale teď vychází. Zahrála si ve filmu Ubal a zmiz nebo v seriálu Co ste hasiči. "Jo, je toho víc, natáčelo se skvěle, já jsem vždycky ráda za každou příležitost a baví mě natáčení. Na Co ste hasiči mám hrozně hezké vzpomínky, protože se to natáčelo venku, dneska už se to dělá málokdy. Ty rychloseriály se točí v ateliéru, není čas ani peníze, takže jsem si to užili," řekla k pernému programu Lucie.

Další malou roli si zahrála i ve filmu Deníček moderního fotra. "Tak to byla první role, kde jsem se stala babičkou. Tak to jsem si říkala s Romanem Zachem, už nám to začíná, ty role nejen rodičů, ale i prarodičů, tak je to tady," zavzpomínala.

Související obsah

Herectví v krvi má i syn Štěpán, ten má ale na rozdíl od sestry Laury na tuhle branži jasný názor. "No tak byla to velmi zajímavá zkušenost, ale herectvím bych se určitě živit nechtěl," řekl.

Natáčení si užil i otec rodiny. "Mělo to jednu výhodu i nevýhodu, všechno se to točilo rychle za jeden den, ono je to někdy náročné, ale já mám raději tyto natáčení, protože nemám rád velké pauzy," pochvaloval si.

Jenže přiznal, že se mu v minulosti už zběsilé tempo vymstilo. "Poslední den Co na to Češi jsem skončil na EKG, no nějak se mi zvýšil tlak, po těch 850 dílech," vzpomněl si. Teď už přece jen zvolnil a začal se více věnovat také svému koníčku. Hraje na kytaru, zpívá a skládá písničky.

Anna Bábovská, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz