Krimi

Další tragédie v malé obci. Nejdřív vyvražděná rodina, teď smrt u rozhledny

Další tragédie v malé obci. Nejdřív vyvražděná rodina, teď smrt u rozhledny
Zdroj: Policie ČR

Z rozhledny v Líském u Slaného se v neděli večer zřítila mladá dívka. Zranění způsobená pádem byla tak vážná, že jim dívka na místě podlehla. Středočeští kriminalisté případ i nadále vyšetřují.

Obcí Líský u Slaného otřásla v neděli večer tragédie. Z tamní rozhledny se totiž zřítila dívka, která na místě zemřela. Policisté už vyloučili cizí zavinění a případem se i nadále zabývají. Vzhledem k věku zemřelé a citlivosti případu policie nemůže sdělit další podrobnosti.

"Podle prvotních informací nebylo zjištěno cizí zavinění. Byla nařízena soudní pitva. Vzhledem k nízkému věku zemřelé osoby nebude policie poskytovat žádné bližší informace. Kriminalisté se případem i nadále zabývají," uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Související obsah

​Podle informací Deníku se s největší pravděpodobností nejednalo o nehodu. Schodiště, kam je povolen vstup, je chráněno vysokým bezpečnostním zábradlím. Dívka navíc neměla být místní.

Minulý rok v listopadu řešila policie v Líském případ střelby v rodinném domě. V něm zůstal mrtvý bachař z věznice Vinařice, jeho manželka a tchyně. Přežilo jen malé miminko, které strávilo noc a den samo s mrtvými těly. Vyšetřovatelé následně uvedli, že střelcem měl být právě bachař.

"Policejní orgán GIBS došel k závěru, že je jednoznačně prokázáno, že zemřelý příslušník Vězeňské služby ČR úmyslně a vědomě usmrtil dvě ženy na pozemku rodinného domu a následně usmrtil sebe. Zabití všech provedl soukromou legálně drženou střelnou zbraní," uvedla mluvčí GIBS Ivana Nguyenová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Píše se na Deník.cz