Domácí

Ivana Gottová poprvé od smrti Mistra ve společnosti. Její slova dojímají

Ivana Gottová poprvé od smrti Mistra ve společnosti. Její slova dojímají
Zdroj: TV Nova, Marek Pátek/CNC/Profimedia

Dva roky od smrti Karla Gotta se jeho fanoušci konečně dočkali. V jeho rodné Plzni si stovky šťastlivců v sobotu užily předpremiéru dokumentu o jeho životě nazvaného jednoduše Karel. Nechyběla na ní ani vdova Ivana Gottová, pro kterou to byl po odchodu milovaného manžela první večer ve společnosti. Přednesla i dojemný projev.

Ivana Gottová poprvé od smrti věčného Slavíka vyrazila do společnosti. V sobotu uvedla v plzeňském amfiteátru předpremiéru dokumentu o kariéře i soukromí Karla Gotta. Ten se měl v kinech promítat už před rokem, kvůli koronavirové pandemii si na něj ale museli fanoušci počkat.

Vdovu po Mistrovi v hledišti přivítaly tisíce příznivců jejího manžela. S kyticí v jedné a šampaňským ve druhé ruce se usmívala, ale dojetí neskrývala.

"Jsem moc ráda, že tady s vámi mohu být a děkuji za všechna krásná slova, která zde zazněla. Děkuji, že předpremiéra se koná v jeho rodném městě. Ať vás film zahřeje u srdce a ať se vám líbí," řekla Gottová.

Související obsah

​Na sobotní předpremiéře nemohla chybět ani režisérka filmu Olga Špátová Malířová. S legendárním zpěvákem strávila poslední měsíce jeho života. Stejně jako Gottovou ji potěšilo, že se dokument poprvé promítal v jeho rodném městě. "Vždy říkal: moji Plzeňáci mi rozumějí," prozradila.

Zdroj: Marek Pátek/CNC/Profimedia

Gottovy dcery nepřišly

Do amfiteátru nedorazila ani jedna z Gottových dcer. Nejmladší Charlotte a Nelly se snaží Ivana před pozorností veřejnosti chránit, Lucie se společnosti vyhýbala vždy a Dominika se nedávno vrátila do Finska. S nevlastní matkou  ji navíc nepojí nejlepší vztahy.

Dokument Karel se do běžných kin dostane 7. října.

Podívejte se na upoutávku k dlouho očekávanému filmu Karel:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz