Krimi

Agresivní žena v Praze nožem ohrožovala sousedy. Skončila na psychiatrii

Agresivní žena v Praze nožem ohrožovala sousedy. Skončila na psychiatrii
Zdroj: Profimedia

Velmi napilno měli v pondělí večer pražští strážníci i policisté. Ti zasahovali v bytovém domě na Vinohradech, kde měla chodbu demolovat s nožem v ruce jedna z jeho obyvatelek. Kriminalisté ženu odzbrojili a zdravotníci ji pak převezli na psychiatrii.

Policisté vyráželi na pomoc hlídce strážníků v pondělí krátce po 19. hodině do Anglické ulice v Praze. "Přijali jsme hlášení o s největší pravděpodobností psychicky nemocné ženě, která měla demolovat chodbu s nožem v ruce," řekla TN.cz policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Žena se však po příjezdu strážníků okamžitě zabouchla ve svém bytě. Hlídka si proto na pomoc zavolala policisty. "Pokusili se navázat kontakt, aby otevřela. Po otevření však stále držela nůž, který nechtěla odhodit. Hlídka proto dotyčnou odzbrojila a zajistila," doplnila Siřišťová.

Související obsah

Kriminalisté zjišťují, jaké škody dotyčná napáchala. "Ženu zdravotníci za naší asistence převezli na psychiatrii," uzavřela Siřišťová.

Podívejte se na reportáž TV Nova o podobném případu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Jičínsku se srazilo nákladní auto s osobákem. Dva lidé zemřeli

Na silnici č. 16 se u Holína na Jičínsku v pátek večer srazilo nákladní auto s osobním. Při vážné nehodě zemřeli podle policejní mluvčí Elišky Majerové dva lidé. Příčinu a okolnosti nehody policie vyšetřuje. Silnice je uzavřená.

Píše se na Deník.cz