Zahraničí

Prarodiče tajně otestovali DNA vnuka. Nevěřili mojí ženě, tvrdí zdrcený otec

Prarodiče tajně otestovali DNA vnuka. Nevěřili mojí ženě, tvrdí zdrcený otec
Zdroj: profimedia.cz

Se smutným příběhem nedůvěry v rodině se svěřil na sociálních sítích otec ze Spojených států. Jeho vlastní rodiče nechali tajně otestovat DNA svého vnuka. Nevěřili totiž, že byla muži jeho žena věrná a dítě je opravdu jeho. Tento krok nakonec vedl až k přerušení kontaktů v rodině.

V anonymním příspěvku na sociální síti Reddit se muž svěřil, že jeho rodiče neměli jeho ženu rádi od prvního okamžiku, kdy se o ní dozvěděli. "Se svou manželkou Sonyou jsem se potkal v restauraci, kde pracovala jako servírka. Trvalo dlouhé měsíce, než jsme se konečně dali dohromady," popisuje muž.

"Moji rodiče si myslí, že mě Sonya pouze využívá k dosažení svého amerického snu. Řekl jsem jim, že je to rasistické a jejich předsudky mě opravdu uráží," popsal dále muž.

Rodiče odmítli dát dvojici požehnání k lásce, a dokonce se nezúčastnili ani svatby zamilovaného páru. Obřad tak nakonec proběhl pouze za přítomnosti svědků, přičemž jeden z nich byl mužův bratr a druhý ženina kamarádka. Pár se však negativním přístupem rodiny nenechal rozhodit a za dva roky přivítal na svět své první dítě, syna Garretha.

Související obsah

​Narozením potomka se však všechno změnilo. Původně odtažití prarodiče se začali o svého čerstvě narozeného vnuka zajímat, a dokonce i jezdit pravidelně na návštěvy. Netrvalo ale dlouho a přišla další rána.

"Moji rodiče nás pravidelně navštěvovali a jednoho dne, když si táta s mámou hráli s malým Garrethem, tak moje matka řekla něco ve smyslu 'nejsi nejroztomilejší dítě? Jsem ráda, že mohu potvrdit, že jsi opravdu můj vnuk'," popsal situaci muž.

Rozhodl se tedy okamžitě svou matku konfrontovat s tím, co měla tou větou vůbec na mysli. Ta se však snažila několikrát změnit téma, až se nakonec synovi přiznala, že nechala malému Garrethovi udělat DNA testy, aby si potvrdila, že je opravdu její vnuk.

Související obsah

​"Na chvíli jsem úplně oněměl, ale pak se do mě nahrnul veškerý vztek a řekl jsem rodičům, ať okamžitě odejdou, nebo ztratím i ten poslední respekt, který k nim chovám. Moje máma se mi začala omlouvat s tím, že to udělala jenom proto, že nevěří mojí ženě a syn mi není vůbec podobný," napsal muž v příspěvku.

Celý příběh nakonec vedl až k tomu, že se manželé rozhodli mužovi rodiče naprosto odstřihnout z jejich životů. Prarodiče ještě několikrát poté volali a chtěli svého vnuka vidět, ale vždycky to akorát skončilo hádkou. "Když máma naposledy volala, aby se zeptala, kdy nás mohou navštívit, řekl jsem jim, že už nejsou v životě našeho syna vítáni," zakončil muž.

Mirror.uk.co
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz