OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Rozhodnutí Hýbeme se hezky česky jde do finále!!

Rozhodnutí Hýbeme se hezky česky jde do finále!!
Zdroj: Penny Market s.r.o.

Už jen týden zbývá do rozhodnutí o vítězích projektu HÝBEME SE HEZKY ČESKY! Máte to ve svých rukou!

Až do 29. září, tedy už jen týden, můžete hlasovat na prodejnách PENNY o konečném pořadí finalistů v rámci projektu, který má za cíl podpořit děti při jejich návratu ke sportu. Na všech takřka 400 prodejnách nyní můžete po každém nákupu dát hlasu svému oblíbenému týmu a pomoci mu tak k finanční podpoře ve výši 15 000 korun. Ani ostatní finalisté ovšem nepřijdou zkrátka, když dostanou příspěvek ve výši 5 000 korun, a všechny týmy pak obdrží také materiální podporu.

 Projekt HÝBEME SE HEZKY ČESKY odstartovalo PENNY ve spolupráci s Českou obcí sokolskou a Asociací školních sportovních klubů na jaře letošního roku. Jeho cíl je jednoduchý: vrátit děti ke sportu, vrátit jim radost z pohybu, a zmírnit následky uplynulého více než roku, kdy měly děti značně omezenou možnost pohybu, a během kterého přibylo dětí s nadváhou.

 Do projektu, který záměrně nemá jednoho jediného vítěze, se na jaře přihlásilo více než 1 100 týmů ze všech koutů celé republiky. „Bylo by snadné vypsat jednu velkou cenu a udělat okolo toho kampaň. Naším cílem je ovšem skutečně podat pomocnou ruku, co nejvíce dětem. Podpořit kluby a pomoci jim vytvářet podmínky k tomu, aby mohli po přerušení své činnosti znovu pracovat, a věnovat se dětem i v těch nejmenších obcích a městech“, vysvětluje Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu PENNY. Ze všech přihlášených veřejnost v červnu hlasováním na internetu rozhodla o 455 finalistech po celé zemi, která je rozdělena na 150 mikroregionů. Tým, který dostane v daném místě nejvíce hlasů obdrží podporu 15 000 korun, zbývající dva finalisté pak po 5 000 korunách. Všechny týmy pak dostanou balíčky zdravé výživy pro celý tým.

 

Zdroj: Penny Market s.r.o.

Do poslední fáze projektu HÝBEME SE HEZKY ČESKY vstoupilo všech 455 sportovních týmů a klubů na stejné startovní čáře. „Nyní může každý, kdo chce podpořit právě ten svůj tým v daném mikroregionu přijít na prodejnu a dát mu svůj hlas. Ne jeden, ale pokaždé, když nakoupí nad 100 Kč, má možnost vhodit svůj hlas do připravených hlasovacích boxů. Očekáváme, že to bude napínavé až do samotného konce, protože jen jeden ze tří finalistů dostane podporu v hodnotě 15 000 korun a nikdo po celou dobu hlasování oproti internetové podobě nezná stav hlasování“, popisuje právě probíhající hlasování Vít Vojtěch. Fanoušci, příznivci i veřejnost tedy ještě do konce září mohou rozhodnout o tom, jak vysoké podpory se jednotlivým týmům dostane. Ve které prodejně mohou dát lidé hlas právě svému týmu zjistí snadno na webu: www.hybemesehzekycesky.cz .

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Penny Market

Důležité Události

Píše se na Deník.cz