Zahraničí

Harry s Meghan stále skrývají dcerku Lilibet. Rozčiluje to už i prince Charlese

Harry s Meghan stále skrývají dcerku Lilibet. Rozčiluje to už i prince Charlese
Zdroj: Profimedia

Dceru prince Harryho a vévodkyně Meghan zatím nikdo z královské rodiny neviděl naživo. A podle znalců vztahů mezi britskými šlechtici panují obavy, že jestli to takhle půjde dál, stane se z malé Lilibet druhá paní Columbová. Na vlásku už prý visí i nervy prince Charlese, který po synovi chce, aby mu vnučku co nejrychleji přivezl ukázat.

Lilibet se Meghan a Harrymu narodila na začátku června, vévodkyně ji na svět přivedla v americké Kalifornii. Uplynuly téměř čtyři měsíce a stále neexistuje oficiální fotografie. Dívenku navíc osobně nezná nikdo z Harryho příbuzenstva.

A podle experta na královskou rodinu Nicka Bullena už dochází jejímu dědečkovi princi Charlesovi trpělivost, upozornil portál Marie Claire"Jsem přesvědčen, že princ Charles chce svou vnučku konečně vidět na vlastní oči. Je nejenom naštvaný, ale i smutný," tvrdí Bullen.

Související obsah

​Meghan prý do Buckinghamského paláce zatím poslala jen několik málo fotek. Lilibet navíc pořád není ani pokřtěná. Rodiče by si přáli obřad v kapli na hradě Windsor, kde prošel křtem i jejich syn Archie. Ta je však vyhrazena pro plnoprávné členy královské rodiny. A těmi vévoda s vévodkyní ze Sussexu už rok a půl nejsou.

Bullen se ale domnívá, že rodina se bude chtít s Harrym a Meghan usmířit. Březnový rozhovor s Oprah Winfreyovou, v němž padlo i obvinění paláce z rasismu, ale stále považuje za podpásovku. Princ Charles by prý přesto chtěl vztahy urovnat.

Fanoušci se domnívají, že Meghan už fotku Lilibet omylem ukázala:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz